Doprava v Indonésii

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
standa82
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 16 srp 2019, 07:47
Bydliště: Liberec

Doprava v Indonésii

Příspěvek od standa82 »

Ahoj všem,

nenašel jsem tady toto téma, tak zkouším štěstí tady :D

v listopadu s manželkou vyrážíme na dovolenou do Indonésie. Budeme tam pendlovat mezi ostrovem Bali a Lombok. Rád bych zjistil nějaké bližší info, nejlépe z osobních zkušeností o dopravě v Indonésii. Nějaké info už jsem našel tady https://www.bali-indonesie.cz/dovolena- ... at-na-bali . Doporučují tam spíš pronájem motorky, já bych stejně raději volil auto, přece jenom je to bezpečnější.

Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je tady někdo, kdo má zkušenosti s dopravou v Indonésii. Zajímají mě jak turistické oblasti tak i off road cesty. Popřípadě, kdybyste měli kontakt na nějaký spolehlivý pronájem auta bylo by to super. :)

Díky, Standa.
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4625
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

Jestli umíš jezdit po Praze nebo Brně,mezi těma venkovskýma,co dojíždějí za prací a myslí si,že tady je líp,nestratíš se.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

pražááák :D
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4625
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

Venkovan je na větvi,že tu jezdí tramvaje.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
dreizig5
Aktivista
Příspěvky: 1760
Registrován: 01 kvě 2011, 13:56
Bydliště: Doma

Příspěvek od dreizig5 »

u nás jezdí šaliny :D
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

No já jsem v podstatě BURAN, jízda v Praze od určité doby je pro mne automobilové peklo , které vyžaduje apatický, vše snášející populační výkvět národa, který to zvládne..Asi jim to za to stojí, strávit mnoho času v kraksně v koloně a poté kličkovat mezi obdobnými ..cestou k domovu..Vše je vlastně jen zvyk..Ale v Indonésii se tohle vše musí zapomenout, tam nejsou žádné předpisy,spíše zvyklosti a každý kdo si tam vezme auto má můj obdiv..Prodírat se rykšami, "babetami" a různými zvířaty chce opravdu odvahu..Já tam nebyl, ale byl jsem v obdobné destinaci , kde někomu nastřelit "osla" není žádná sranda.. :)
nepropadat panice...
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Re: Doprava v Indonésii

Příspěvek od rudy5 »

standa82 píše:Ahoj všem,

nenašel jsem tady toto téma, tak zkouším štěstí tady :D

v listopadu s manželkou vyrážíme na dovolenou do Indonésie. Budeme tam pendlovat mezi ostrovem Bali a Lombok. Rád bych zjistil nějaké bližší info, nejlépe z osobních zkušeností o dopravě v Indonésii. Nějaké info už jsem našel tady https://www.bali-indonesie.cz/dovolena- ... at-na-bali . Doporučují tam spíš pronájem motorky, já bych stejně raději volil auto, přece jenom je to bezpečnější.

Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je tady někdo, kdo má zkušenosti s dopravou v Indonésii. Zajímají mě jak turistické oblasti tak i off road cesty. Popřípadě, kdybyste měli kontakt na nějaký spolehlivý pronájem auta bylo by to super. :)

Díky, Standa.
Zaujimave citanie ked sa stane nehoda ste vzdy na vine vy haha ak mate problem nezrovnalost treba dat policajtovi vsimne haha tu je asi najlepsie mat sofera s.autom alebo motorku ale musi to byt na nervy .
BMW 330 ix
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“