Transit - nelze se spojit s diag

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Jaroušek
Aktivista
Příspěvky: 1280
Registrován: 13 říj 2006, 20:16
Bydliště: BRUNTAL

Transit - nelze se spojit s diag

Příspěvek od Jaroušek »

čest, prodal jsem tedy starou káru a koupil novější :))) je to 2.2 TDCI 63 KW, r.v. 9/2008. Chtěl jsem odstranit to dvojité zamykání, jelikož se rozjedu, auto se zamkne a již se potom nedostanu do skříně, dokud nevypnu motor a dvojitě neodemknu. No, mám FOCOM a nedokážu se spojit, zajel jsem do ford Malý a Velký a ani oni se nespojí.....pojistky jsem kontroloval, neví někdo, kde mám naměřit napětí na rozhraní OBD? Děkuji moc

Obrázek
SEAT ALHAMBRA 1.9 tdi BVK,r.v. 2009, EU 4, ------------MAXIDOT ☺, GT1756, AL FBPP 1043 tryskáče, SW TDIFUN, 185Ps - 420 Nm
YAMAHA YZ 450 F
rami
Aktivista
Příspěvky: 1621
Registrován: 28 zář 2006, 16:17
Bydliště: karvinsko

Příspěvek od rami »

sviti ti interierove svetlo ? Tipnul bych si ze nesviti.
Koukni na pojistky poradne.
Okta combi Tdi 66Kw Elegance, MR 02, ALH, 297 614 km
Jaroušek
Aktivista
Příspěvky: 1280
Registrován: 13 říj 2006, 20:16
Bydliště: BRUNTAL

Příspěvek od Jaroušek »

rami píše:sviti ti interierove svetlo ? Tipnul bych si ze nesviti.
Koukni na pojistky poradne.
čest, jsi skvělý tipař, běž si vsadit.........světlo jsem neřešil, jelikož furt tam lezu tak to mám vyplé a že jsou pojistky za pojistkama, to jsem nevěděl, nicméně všechny byly v pořádku, však na jednom místě bylo prázdné místo. Hodil jsem tam 10A a světlo svítí, OBD funguje, spojil jsem se. Předchozí majitel měnil pojistku autorádia při prodeji, dokonce v mé přítomnosti, tak předpokládám že sebral hned vedle ( z toho OBD) aby rádio jelo .......
Díky moc :D
SEAT ALHAMBRA 1.9 tdi BVK,r.v. 2009, EU 4, ------------MAXIDOT ☺, GT1756, AL FBPP 1043 tryskáče, SW TDIFUN, 185Ps - 420 Nm
YAMAHA YZ 450 F
Odpovědět

Zpět na „Ford“