Passat CC zatéká panorama oknem

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Jake
Přispěvovatel
Příspěvky: 403
Registrován: 28 led 2006, 23:26
Kontaktovat uživatele:

Passat CC zatéká panorama oknem

Příspěvek od Jake »

Okno jakoby není poškozeno byl bouranej sloupek u celniho okna a ted zateka nekde pod tim oknem.Chtelo by ho vyříznout a znovu vlepit nedelal někdo?aby se neposkodilo..?
BMW X5 3.0D E70,Multivan T6 2.0 CRDI 103 KW,Repase xenonových a led světel
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jo může být jen špatně nalepený, občas se to stane že při nanášení lepidla v něm zůstane "dírky" a tou pak teče...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

jestli strelily bagy tak bude sklo odskočene. Vyrezat a znovu nalepit
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Passat CC zatéká panorama oknem

Příspěvek od slovacek.milos »

Jake píše:Okno jakoby není poškozeno byl bouranej sloupek u celniho okna a ted zateka nekde pod tim oknem.Chtelo by ho vyříznout a znovu vlepit nedelal někdo?aby se neposkodilo..?
dělám to takto, sdělám plast ze sloupku, můj toník veme wap a já zjistím kudy voda prosakuje, vysuším teplým vzduchem, vemu štěteček techničák odmastím nebo nastříkám sprej na brzdy, dávám lepidlo na skla starline a předtím napiplu primer starline, ten zaschne a dám lepidlo starline, to lepidlo upravím štětečkem, případně přidám lepidla nebo ho druhý den zaříznu aby nepřečnívalo přes plast

pokud vyříznu sklo a přilepím tak ho vždy ještě urvu a skontroluji zda je řádně přilepené případně doplním lepidlo, někdo mi tu psal jestli to myslím vážně ale já tak mám úspěčnost 110 % zvláš když vozidlo bylo havarované můžeš se dopustit stejné chyby že poteče ;) sklo ještě poklepkávám gumovým kladívkem nebo pěstí kolem dokola ;)
Jake
Přispěvovatel
Příspěvky: 403
Registrován: 28 led 2006, 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jake »

právě když sudám okno zaliju to okolo tak nekde prolíná vzadu ale ztika dopředu ze není presne videt kudy...vyříznout to okno bez poskození to nevim jestli vůbec jde,,, :?
BMW X5 3.0D E70,Multivan T6 2.0 CRDI 103 KW,Repase xenonových a led světel
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Kluci ale nemluvili o panoramatickém okně ve střeše, mysleli jistě jen čelní, který se nevyklápí ... :)

Budeš muset rozebírat, náraz na sloupek to jistě domrvil ... Se zatejkáním u těhle skleněných střech bojujou všichni, jsou to drahý nesmysly.
Jake
Přispěvovatel
Příspěvky: 403
Registrován: 28 led 2006, 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jake »

:roll: taky si myslim...ale zajima me jak vyřezat a neposkodit...malo lidi toto dělalo...většinou jen menily za nove... :(
BMW X5 3.0D E70,Multivan T6 2.0 CRDI 103 KW,Repase xenonových a led světel
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Jake píše: zajima me jak vyřezat a neposkodit...malo lidi toto dělalo...většinou jen menily za nove... :(
zajdi na vrakec tam ti určitě dobře poradí nebo ti ho i vyřežou
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Chce to někoho kdo to dělá,oscilační vyrezavacku se zalomeným nožem. Nevím jak to tam je ale strunou to asi nepujde
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“