Antiradar - jaky?

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

funguje to aj na laser ktorý ťa je schopný zmerať aj na 1km? upozorní to včas?
BMW 330 ix
Dreamer
Přispěvovatel
Příspěvky: 78
Registrován: 08 úno 2011, 14:31
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Příspěvek od Dreamer »

Za mě jedině Genovo One S, případně dnes už Genovo One S Black Edition.
Funguje parádně, k tomu GPS databáze se stancionárním měřením celé EU, kamery na červenou... (pozor na legálnost v okolních zemích)

Jinak na lasery pozor, detekce přenosnýma antiradarama je dosti problematická a spíše náhodná, ale už mi ho také chytil 2x. Jinak na všechny Ramery má absolutní čuch na dooost daleko dopředu :-D i dozadu.

A přiznám se, také se mi občas stane, že se kolem prožene nějaké auto a zmate ho to, ale jsou to dost velké vyjímky... Spíš je občas matou dálková ovládání od vrat či garáži, ale vše se nechá vysledovat.
O1 Combi, ASZ, Oleg hybrid 230,RACE783, FMIC, 3xOFF, 3" downpipe +2,5" zbytek + Simons, HDS+Sachsperformance, soft by Dieselpower = 2xx HP/ 4xx Nm No Smoke, 312mm Brembo Max + DS2500 + 256mm Brembo, XYZ racing SuperSport, D-Dot
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Tak co používáte dnes? Nejezdívám tolik jako dřív, snažím se dodržovat, ale radši víc hledím před sebe, než na tachometr, takže fakt nevím jestli jedu 50 nebo 56, za což je už flastr.. kde která díra má Ramer v krabici..
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

kamoš místní uzivatel beli ten jich prošel několik a co tvrdí je to o penězích ted má něco za 15 litrů chrání to zepředu zezadu a super, já to mastím jezdím na tempomat, na jaře jsem jel madarska přes rakousko a měřili mě v obci i mimo obec a OK
Libor Hanzal
Přispěvovatel
Příspěvky: 548
Registrován: 24 led 2006, 14:00
Bydliště: Trhové Sviny u Č.B.

Příspěvek od Libor Hanzal »

Genovo je teď špička. Hlavně ta databáze úsekového měření. Nechaj si to ale zaplatit.24 litrů. Když ti antiradary načuchaj laser, tak to už většinou obsluha ví kolik jedeš.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“