Koupě Octavia II 2010 nebo nechat Golf IV?

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

b707 píše:kde by ho vzal? to se na vrakovisti ani neohreje... jinak gIV dle meho nazoru je z bezpecnosti na tom podobne jako o2
No Fiaty tam jsou , ale hlavně Marea , naštěstí tam mnoho věcí pasuje. A tam je to krásně vidět, na Fiatech od pohledu nevidíš korozi, zato O 1 , golfy a koncern všeobecně je ohnilý, fungující zámek u těchto koncernových skvostů neseženeš, moje dcera má naučený úkon, kam přesně otočit klíčem , aby se auto odemklo a nestáhly se okna, stejně jako zeť u svého starého Passatu, který jinak byl etalonem kvality..Zato u staré mrdky Fiata většinou centrál funguje..Nebudu tady nikoho přesvědčovat, protože to nemá cenu, každá liška si svůj ocas chválí, ale osobně nikdy neupírám kvality čemukoli..Taky si půjdu pro kat před STK na vrak, je tam jedno Bravo s málo km po bouračce , už ty sračky repliky nechci.. :)
nepropadat panice...
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Jericho vies ze aj Kaja Gott mal talianske auto alfu 2000 a zároveň prvé auto s ktorým nabúral stala vraj vety okolo 130tia CZ jazdené
BMW 330 ix
b707
Přispěvovatel
Příspěvky: 513
Registrován: 22 říj 2013, 21:41

Příspěvek od b707 »

central na DO mam na golfu funkcni i po 500tis km.. zamky puvodni jedine co nejde tak jsou v obou prednich dverich mikrospinace. Ale to mi nevadi. u octavie prvni generace jsem nevidel korozi kdyz se cisti aspon 1x za 2 roky prostor pod podbehy a prahy nejsou polamane zvedanim od takovych odborniku jak jsi ty.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

rudy5 píše:Jericho vies ze aj Kaja Gott mal talianske auto alfu 2000 a zároveň prvé auto s ktorým nabúral stala vraj vety okolo 130tia CZ jazdené
Jo, víděl jsem foto, asi moc dobrý řidič nebyl, bouraček měl víc, tak ten osobní řidič poté byl potřeba. V tehdejších dobách mecháni věděli, že Štaidl byl na BMW a Gott na medvědy..Já když jel poprvé v GTV 6 hrnců, tak jsem ani nedýchal.. :)
nepropadat panice...
smrtka.smety
Přispěvovatel
Příspěvky: 219
Registrován: 21 pro 2012, 02:01

Příspěvek od smrtka.smety »

Biimbo píše:7GG Exhalační předpis EU4 DPF
7MB Exhalační předpis, EU4 plus
7MG Exhalační předpis EU5
No mel bych mit podle stitku jestli spravne koukam po dvanactce, EU5. Na skle mam ale zelenou plaketu se ctyrkou.
golf iv 66kw alh - chip dragpower.cz
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14261
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

To je v pořádku i EU5 / EU6 mají zelenou jako EU4.
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Hošík »

Máme ve firmě dvě OII a obě sračky. BLS spotřeba oleje okolo 0,5L na 1000 km. O DPF se ani nebavím. Od 150 000km neustálý problém, Čištění, vypálení přes VAGA a teď už to vypadá na nový. Ježděno vesměs dálnice. Druhá BXE dvakrát ojnice venku. U obou měněm olej po 15 000km 5W30, takže tím to nebude. Mít to jako svoje tak to zapálim.
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

No vidíš, a nedávno jsme prodávali kamošovu OII BXE najeto 260000 a nechápal jsem, ale byli na ní i původní kotouče, tak kde je problém? Auto jezdilo bez problému.
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Hošík »

Tahle je asi silně vadný kus. Dřív jsem jí měl já teď jí má kolega. Žádný prasata snad nejsme. A oleje jak jsem psal. Za mě to jsou prostě sračky. Bratr teď u své na 160 000 dvouhmota v pr...i. Je to o štěstí kdo chytne jaký kus, ale za mě rozhodně už koncern není co býval...
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“