uprava fabia1.9tdi 74kw kdo pomůže poštelovat regulaci turba

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
fugasjara
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 29 kvě 2011, 14:15

uprava fabia1.9tdi 74kw kdo pomůže poštelovat regulaci turba

Příspěvek od fugasjara »

koupil jsem fabku 1.9 tdi 74 kw ,nechal chipnout tady u nás v Teplicích o 20 procent cca 89 kw chvíli s ní jezdil ale turbo bylo před smrtí ,rozebral jsem ho vyčistil ale mělo už vůle a dost opotřebované , váha vzduchu skoro ko , koupil jsem tedy turbo garrett
Garrett Gt1749VA , turbo z fabie rs 96kw , turbo jsem rozebral a vyčistil a koupil nový vyvážený vnitřek ,přetěsnil vše co teklo okolo , dal novou váhu vzduchu , auto jezdí ale není seštelovaný šroub na regulaci turba na podtlak , v nízkých otáčkách je to línější turbo zabírá později a asi přefoukne a hodí mi to do nouzáku ve větší rychlosti , soft asi nechám nahrát asi zpět orig a až se vyřeší padání do nouzáku a vyšteluje turbo jak má a pak to kvalitně chipnout u někoho kdo to umí abyto trochu jelo ale bez problémů , hledám kdo mi napíchne auto na vag , log a jukne na to a pošteluje mi tu regulaci turba aby to nepadalo do nouzáku ,nejlépe ústecký kraj ,jsem z Teplic fugas.jara@seznam.cz (hm)
Uživatelský avatar
fugasjara
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 29 kvě 2011, 14:15

Příspěvek od fugasjara »

jo a kdyby někdo potřeboval zbyla mi jedna přechodka na turbo z VA na V VB Obrázek
Uživatelský avatar
fugasjara
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 29 kvě 2011, 14:15

Příspěvek od fugasjara »

MŮJ PŘECHOD Z VA NA VObrázek
Uživatelský avatar
fugasjara
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 29 kvě 2011, 14:15

Příspěvek od fugasjara »

Obrázek

STARÉ ORIG TURBO VEDLE NOVÉHO GARRETT Z FABIE RS
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“