rover freelander td4 1998 chyba 146

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
mates
Přispěvovatel
Příspěvky: 321
Registrován: 23 led 2006, 21:21
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

rover freelander td4 1998 chyba 146

Příspěvek od mates »

Kluci prosím o pomoc mam tu jeden problém s tímto autem za jizdy pocuká a zase jede po chvilce zase .nové filtry ,diagnostika moje delphi se nespojila s ř.j. motoru a kamarád má atala a to mu napsalo chybu 146 ale nevím co to znamená z delphi jsem zvyklý na formát p0000 .
Děkuju za rady
Uživatelský avatar
Dawson X
Přispěvovatel
Příspěvky: 65
Registrován: 27 led 2006, 12:17
Bydliště: Černý Důl

Příspěvek od Dawson X »

Zdar, rok výroby?

Problém může být na čepadle paliva, proto potřebuji rok výroby. Jsou verze se dvěma čerpadlami nebo ty novější s jedním. Problém může dělat i vstřikovač.
Co nekouří není diesel
0ndro
Přispěvovatel
Příspěvky: 83
Registrován: 24 srp 2018, 17:58

Příspěvek od 0ndro »

Ahojte, nechcem zakladať novú tému zbytočne tak to pridám sem. Mám u seba kôli brzdám mamin Land Rover freelander. Je to motor 2,0 DI 72 kW .
Už dlhšie sa mi na ňom nezdá, že hneď po otočení klúča do predštartovacej polohy sa zapne elektrické podávacie čerpadlo ( myslím že je súčasťou vysokotlakého CR čerpadla? ) . Ale toto elektrické bzučí stále, aj keď motor nebeží.
Je to tak OK ?
Nemalo by to podávacie čerpadlo vypnúť keď dosiahne nejaký tlak? Diag na tento voz nemám, len ma tak napadá či nemôže byť nejaké čidlo KO.
ďakujem
0ndro
Přispěvovatel
Příspěvky: 83
Registrován: 24 srp 2018, 17:58

Příspěvek od 0ndro »

Chlapi prosím poradte mi
Na land roveri 2,0 DI 72 kW som menil palivový filter (totožný so starým) a teraz sa mi nedarí odvzdušniť to.
Má to balónovú pumpu, a na hociakom inom aute som vždy len pumpoval a ono to natiahli naftu. Ale tu som trocha zmätený z týchto odvzdušňovákou, jeden je na filtri a jeden na rotačnom čerpadle. Nikdy som nemusel totiž odvzdušňováky použiť.
Pumpujem jak blázon a nič. Nemôže byť balónik pokazený? Ono keď som ho odpojil a skúsil tak pri stlačení vyfúkol vzduch v smere šípky ale keď som ho pustil tak ho aj nasal naspäť. Nikdy som nemal odpojený balónik tak neviem či to funguje správne.
Obrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

balonek je KO. pri stlačani ti musi striekať nafta
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
0ndro
Přispěvovatel
Příspěvky: 83
Registrován: 24 srp 2018, 17:58

Příspěvek od 0ndro »

Mal si pravdu, vymenil som ho a všetko funguje ako má.
ďakujem
Odpovědět

Zpět na „Land Rover/Rover“