ABS fabie

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
tomiisp
Aktivista
Příspěvky: 1578
Registrován: 11 črc 2008, 13:42
Bydliště: velmi blizko CZ :)

Příspěvek od tomiisp »

abs sa testuje samo a ani sa nemusis pohnut..myslis ze by bolo zdrave pre teba(a auto) keby jednotka prisla na zavadu az ked by si zacal o dusu brzdit ? (noteeth)
OOOO AUDI 100 C3 - s originalom spolocne iba typove oznacenie = prototyp s PD / Vorsprung durch Technik ;)
Re-volt
Přispěvovatel
Příspěvky: 376
Registrován: 01 dub 2009, 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Re-volt »

Jestli mám byt teda presny,zavada se rožla až pri rozjeti,na volnobeh s motorem v chodu nic...

A myslíš,že by jako auto nezastavilo bez ABS? Já mam auto bez ABS a zastavim kdy potřebuju (noteeth)
Uživatelský avatar
tomiisp
Aktivista
Příspěvky: 1578
Registrován: 11 črc 2008, 13:42
Bydliště: velmi blizko CZ :)

Příspěvek od tomiisp »

ABS sa testuje samo, aj v klude a zakladne testy na funkcnost komponentov prebiehaju az do rychlosti cca 20km/h (snimace...) vratane pumpy a ani o tom nevies...

Preco by nemalo zastavit ? Pri poruche ABS sa auto chova ako keby ziadne ABS nemalo, to som trocha nepochopil co si tym myslel :? Ja som napisal ze keby sa jednotka zacala testovat a nasla chybu az ked zacnes brzdit bolo by to vcelku nemile prekvapenie ...
OOOO AUDI 100 C3 - s originalom spolocne iba typove oznacenie = prototyp s PD / Vorsprung durch Technik ;)
Re-volt
Přispěvovatel
Příspěvky: 376
Registrován: 01 dub 2009, 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Re-volt »

To je mi jasné,že se chová normql,tudíž sem nechápal zas já,proč si napsal,že by bylo nemilé překvapení,je to uplně jedno...
mirsi
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 18 říj 2015, 19:43

Příspěvek od mirsi »

:) Veľká vďaka za toto vlákno.. prasknutá poistka č.6 nad akumulátorom
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Klasika. I na roomster a spol
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“