Největší koncerny -nejhorší motory..

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

To ale nejni problém zaměstnance ale zřízení a to nemá kde brát na svoje hovadiny tak drtí co se dá, takže tvoje nazory jako že dotovaný zaměstnanec si za dotace koupil auto jsou trošku mimo predci nebudu zaměstnávat někoho na kteryho budou ve finále větší odvody než sám vydělá to radši budu makat sám a je to
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Asi se nedomluvíme, tady nejde o nějaké auto, ale o princip..Protože "zřízení" dělají voliči a když jsi dotován, zvolíš každého, kdo ti přidá. Ale ve finále to právě odsere ten zaměstnanec, až to přijde na buben a zaměstnance propustí. A čím víc je zaměstnanců, tím víc je poté ve frontě na podporu a jelikož zaměstnanci mají podle výplaty nastaven životní styl, hypotéky apod.jsou často v háji. A stát jim zase platí, aby je udržel při životě..Takže ty dotace mají jedno společné, navyšují cenu práce a rentabilitu firmy, která se může sebrat a odejít. A to v ekonomice, kterou máme my je velký problém..A všeobecné zdražení mají právě na triku dotace, které křiví téměř vše..A já jako soukromník bez jakýchkoliv dotací, tohle musím akceptovat a dokonce poslouchat kecy od těch dotovaných. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

tak si opatři zaměstnance :D
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Kdysi jsem o tom uvažoval, ale zkušenost kolegy mne varovala.Zjistil jsem, že je velká náhoda, když se dva -tři shodnou ve společné dílně, když by jeli spolu/kasa společná/..Jediné co funguje je solo práce, solo prachy , ale vzájemná pomoc..Komu se povedl opak, tomu gratuluji. Jinak jak přijdou prachy , tak se lidé mění...Já tohle zkusil dvakrát a vždy jsem chtěl aby kolega vedl prachy a dokonce byl poté problém se zeptat, kolik jsme vlastně vydělali... :o
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

Pozor, společné podnikání je něco jiného než vztah zaměstnanec - zaměstnavatel. Musí tomu někdo velet (jeden člověk), jinak to nefunguje. Já jsem si Jericho vyzkoušel všechno (zaměstnanec, OSVČ, zaměstnavatel) a není to tak strašný jak popisuješ, zaměstnavatel potřebuje zaměstnance a musí se postarat aby si vydělali všichni. :) A pokud si nevydělají, tak je něco špatně, v dnešní době obzvlášť.
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tak se nech taky zaměstnat jericho a budeš si moct taky koupit auto a zbavit se toho italskýho pelechu. Každej se přece snaží jít tam kde se má dobře a vyhovuje mu to a kdo né, je magor, nebo jericho. Nevím proč bych měl manželce stavět nějakej starej křáp, když máme peněz dost, tak se prostě koupí auto a víc to neřeším. Nech si svoje rady a postoje pro svoje parchanty a nech obyčejný lidi si žít jejich obyčejnej život. Není zase tak dlouhej abych se tu pořád zabejval s troubou tvého ražení, čauu ;) (rofl)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Podle sebe soudím tebe, klasický čehůn, když já mám tohle, tak ten kdo má něco jinýho je buď magor, nebo který na to nemá. Samozřejmě jde i o manželku, ale každý strůjcem svého štěstí. Bohužel už toho hodně pamatuji a to i přesto, že dost zapomínám, ale poznal jsem už mnoho velkohubých kloučků, dle nich úspěšných , kteří poté přišli, jestli by jich nepůjčil. Nejdřív velké kecy, že se na to nevy.ereš, válet se pořád pod auty, dlouhý popel a pak najednou , hele neměl bys.....Až tady někdo otevře muzeum čehůnů, tak se před smrtí přihlaš, předem ti zaplatí, po smrti vypreparují a budeš ideální exemplář ... (LOL)
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Jen pro tebe jericho, vse mám za hotovy a rezevu dostatecnou. Neměj strach
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4188
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

němci přiznávaji že ty jejich umweltplakete pro vjezd do měst byla blbost https://www.autojournal.cz/zakaz-starsi ... .sznhp.box
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4188
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To máš pravdu, tenhle problém Němci měli /BMW/ už v 7o. letech minulého století , vypadávali jim ty úžasné směsi nastříkané ve válcích. Nejdřív plno keců, jaký je to ůžas, pak se vymlouvali že to dělá špatný benzin u nás a dodnes si nedají pokoj a situace je stejná. Nakonec dojdou k tomu, že opravdu, ale opravdu je lepší litina. Jejich osmiválcům vypadávají kusy matroše , mechán vyndá svící, dá tam kameru a prohlásí, je to v háji, oprava je neekonomická, máme na výměnu nový agregát za 800000kč..Oni neustále dští síru na jiné značky, ale jsou technicky často ve velkých průserech. Mě osobně způsobili velké zklamání, které říká, nahoře huj, dole fuj.. :o
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“