passat nastartuje a po chvilce chcípne

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

misak365 píše:to je mi právě divný, když mi dělal čip tvrdil že vypíná egr tak jsem myslel, že by neměl spaliny vůbec pouštět do motoru, ale ta hadička z N18 normálě přisává. to mi taky nesedí
to je složité dělá ti čip ten jede a dál neřeší, máš před tím asi problém s egrem někdo dal blbě hadičky ovládací ventil egr na kokot, to jsou další problémy co musíš rešit, pokud si ho ospojil a auto jede jakože hadičku dál bych to neřešil ucpal hadičku a zdar ;)
misak365
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 16 říj 2013, 13:41

Příspěvek od misak365 »

Auto jsem kupoval v roce 2012, cca rok od koupě jsem dělal podtlakové hadičky a v roce 2015 jsem nechal udělat čip. od tý doby se v tom nikdo nevrtal jen běžný servis olejů, filtrů a rozvodů ale jak říkáš zaslepím a srát na to když to jede. díky za pomoc
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14267
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Občas se dějou věci, že to člověk prostě nepochopí.

Pamatuji Sharana 2. generace, kterému, pokud měla běžet klimatizace, tak se musel rozjet, pak cvakl kompresor a už jela, dokavaď se motor nezhasnul.
Jinak bez rozjezdu po startu motoru, byť člověk mačkal AUTO a nebo cokoliv jiného, tak se kompresor nezapnul.
misak365
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 16 říj 2013, 13:41

Příspěvek od misak365 »

jj občas si z nás ty auta dělaj řiť
b707
Přispěvovatel
Příspěvky: 513
Registrován: 22 říj 2013, 21:41

Příspěvek od b707 »

Kolik je tlak oleje? Podobné píčoviny mi dělalo olejové čerpadlo
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“