certifikat ku spojleru

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

no, jak říkáš...tohle miluju
dojedeš s autem na pitomou evidenčku a technik začne vehementně řešit věci který s evidenčkou absolutně nesouvisí....
Grunt
Přispěvovatel
Příspěvky: 218
Registrován: 21 říj 2013, 16:01

Příspěvek od Grunt »

Teď na podzim mi dali stk na měsíc za chybějící lízátko pod nárazníkem u Galaxe nikdo to nechápe
Ford Galaxy 1.9TDi 85kw AUY 2002
Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 692
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Příspěvek od mirek999 »

Každá stanice by měla vykázat nějaké procento neúspěšnosti, což padne vždy na člověka, který není známost. Známého, nebo toho co více zaplatí nevyhodí. Prostě už to tak berte. Takhle "pěkně" to funguje. A to, že už tam ten neúspěšný cizí člověk nepřijede?? To STK nepoloží. Protože známost bude mít servis a dovoz aut, což je jistý kšeft již do předu zajištěný. Z toho tečou prachy. ;)
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jojo, je to tak, nemít tam kámoše tak žádné technické neděláme...
A nebo to dělat pěkně jak se má - zajeď si tam,nech se vyhodit,pak se vše opraví a jedeš na opakovačku...což samo nikdo nechce :D
Kámoš tam tuhle byl s leštěnkou Alhambrou,dali mu to na měsíc :
1 x osvětlení SPZ ( klepl jsem do něj a rozsvítilo se takže asi blbá náhoda )
1 x prasklý boční blinkr ( vlásenková prasklina,ani zamlžený nebyl )
1 x kost stabilizátoru ( no budiž,ale neklepala,to on by hned řešil
1 x spodní čep ( na kterém jsem teda nic nenašel )
matná přední světla, no viděl jsem a denně vídám 100x horší...
Přijel zcela rozčarován protože tenhle se o to fakt stará (LOL) ¨
Říkám mu no jo, to víš, někoho vyhodit musí a nejlíp toho kdo tam přijede s 20 let starým autem sám za sebe
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

U nas takto STK dojela. Každy nekoho znamy všetko prechadzalo potom kamere kontroly a všetci technici pokuty + znova na skušky. Musia neco vyradit alebo si neco najít ;)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jasan já to chápu, někdo musi vyletět ale nejvíc mě nasere když přede mnou vyjel Fanda nebo Felda do který bych kopl a zustane mi tam noha a vše je "OK" a pak vyhodi kvuli blbostem auto který je cajk...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

en ten týky dva špalíky..... dneska sem nic nevyradil :D .... sterače čmuhujú (rofl)

Kamoš tak vyhodily na emisnej na opakovanu dovezel kukal sem na to všetko cajk tak išel na opakovanu robil to druhý povidal že to bylo v servise menili lamda sondu a emisne prej noveho auta proste top stav neni o čem (LOL)

...nic sem s tým nerobil :)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

roman1648 píše:Jojo, je to tak, nemít tam kámoše tak žádné technické neděláme...
A nebo to dělat pěkně jak se má - zajeď si tam,nech se vyhodit,pak se vše opraví a jedeš na opakovačku...což samo nikdo nechce :D
Kámoš tam tuhle byl s leštěnkou Alhambrou,dali mu to na měsíc :
1 x osvětlení SPZ ( klepl jsem do něj a rozsvítilo se takže asi blbá náhoda )
1 x prasklý boční blinkr ( vlásenková prasklina,ani zamlžený nebyl )
1 x kost stabilizátoru ( no budiž,ale neklepala,to on by hned řešil
1 x spodní čep ( na kterém jsem teda nic nenašel )
matná přední světla, no viděl jsem a denně vídám 100x horší...
Přijel zcela rozčarován protože tenhle se o to fakt stará (LOL) ¨
Říkám mu no jo, to víš, někoho vyhodit musí a nejlíp toho kdo tam přijede s 20 let starým autem sám za sebe
Mam sam 20 let stare auto, chodim na technickou bez znamych a projdu ok. Ani matna svetla nemam. Takze se o to moc nestara,
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

No to hej ak má matné svetlá to by vadilo aj mne
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

No právě že neměl kluci...koukám na to a říkám mu co na tom jako mám leštit ?
Tak jsem to přejel ručně hadrem pastou aby byl spokojenej...
Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 692
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Příspěvek od mirek999 »

Berte to tak, že z opakovačky jsou taky prachy.
Já jsem dával na svojí O2 tažný někdy v únoru. Říkám, tak to splachnu při jednom TK a kontrola TZ, abych ho mohl nechat zapsat do TP, jelikož jsem si to montoval sám. Na konci mi říká, pane máte to na měsíc, já říkám cože? Co bylo špatně. Máte všechno v pořádku i TZ je správně namontované a zapojená el. instalace. Ale jelikož máte na autě TZ, které nemáte v TP, tak se neshodují údaje. Musíte na úřad s tímto papírem a pak zpět na opakovačku. Tak jsem pádil na úřad, paní zapsala a do hodiny a půl jsem byl zpět na STK. Pán byl do slova nasrany, že jsem to stihnul během jednoho dne a tím je opakovačka zdarma. Takže asi tak.
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Pokud je vse ok, zadna opakovacka a ani vyhazov neni. A svetla mit aspon trochu matna musel, nikdo si nevymysli, ze jsou matna, kdyz nejsou. Pastou si na to sahnout musel, takze to tak ok nebylo.
venca.6
Přispěvovatel
Příspěvky: 402
Registrován: 23 říj 2014, 18:14
Bydliště: Doma

Příspěvek od venca.6 »

Ja byl na emisich a stk minuly tyden sam za sebe.
Emise - kod motoru nekontrolovali, jedina jeho veta - to je jeste bez dpf jo? Pak probehlo mereni - dvakrat tak do 3000ot a za 5min si jdete pro papiry do kanclu. Neni to zadna vrana ale cekal jsem asi vetsi preciznost. Aspon ji netrapil.
STK - V mlhovkach mam dodelany led zarovky na denni sviceni, je to pres rele a mam senzor, oslnovat to nikoho neoslnuje a videt jsem, ale jasne to tam nema co delat. No mlhovky mam jiny v regalu ale spolejhal jsem na to, ze je sero a ze se denni ani nezapne a samo o sobe to videt neni. Takze na stk vlezl pod auto, vsechno pry ok, ze nema co poznamenat krom mirny koroze vzadu na naprave. Pak rika a co to osvetleni spz? Mam tam ledky ale vcetne sklicka a je tam na tom homologace a i to bylo.prodavany jako.homologovany. kdyz videl nejaky CE na tom tak sel dal. Mimojine si v aute vypnul svetla a svitilo denni sviceni, nerekl ani pumpicka. Po nalepeni znamky na spz najednou vyskocil jako certik, ze mam zatmaveny skla vepredu,.rikam ze ne, ze jsou to bezpecnostni skla a ze je uprostred folie a je to dvouvrstvy a on hned okno dolu a nehtem se snazil sundat folii a zadna samozrejmw nebyla. No rekl ze to jeste nikdy nevidel a pustil me dal. Za me na STK jsou to spis takovy mechanici na papire a jediny ceho se dnes chytaji, jsou vymozenosti z aliexpressu. Ve finale tchan ma 205, jezdi slunecnicovej olej, je to.pracant neskutecne zraubovany a jednou za dva roky da znamymu 3tis a ten mu auto priveze druhy den s hotovou STK. Tak kde to jsme, kdyz pak nekoho vyhodi za oloupanou barvu na zarovce blinkru, byt je auto jinak v peknym a funkcnim stavu.
Škoda Superb Combi 2010, 2.0 TDI CFGB, 4x4, POWERED BY MOTORPOWER
EX Škoda Octavia Combi 2007, 2.0 TDI BKD, GT1749VB, POWERED BY DRAGPOWER
EX Škoda Fabia Combi 2005, 1.9 TDI ATD, GT1749VA, POWERED BY DRAGPOWER
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“