Tak jsem chtěl omladit svůj park a bohužel to nejde....

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Tak jsem chtěl omladit svůj park a bohužel to nejde....

Příspěvek od jericho-3 »

Po prozkoumání dostupných modelů renomovaných značek jsem dospěl k názoru, že už to renomované značky nejsou a že nejen německá technika má podprůměrnou úroveň , bohudík pořádní machři sídlí na jihu Evropy a tak jsem svůj letitý Fiat odprosil , opravím mu kabát a budu si užívat italského fištronu , díky kterému má můj vůz titul roku 1996 , což je vidět i na parkovištích, když zastavím vedle ohnilých , lesku zbavených Golfů apod. stejného ročníku..Je to ostuda, jak hluboce renomované značky klesly...Ale musím přiznat, že jsem pozadu..nemám ani vyhřivaný volant a jiné "ochranné prvky" nutné pro moderní řidiče..Ale já to zvládnu.....
. :) https://www.garaz.cz/clanek/pozor-na-ne ... paign=null
nepropadat panice...
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Daj si predpísať silnejšie prášky ,veď sem dávas stále to isté a to už snáď každý vie načo to stále omielat dookola.
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 692
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Příspěvek od mirek999 »

Prostě už na to přestaňte reagovat. Tohle není v pořádku. Ideálně kdyby zasáhl někdo, kdo by toto začal hned mazat.
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5468
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

proste jak ženská má raz za mesíc menzes tak aj jericho má svoje dni....

Jerricho co keby si svojeho italskeho fištrona nafotil a dal do sekcie "vozy clenu fora" nech sa pokocháme italsku krasu?
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Prostě mašťák, to je marnéééé (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tohle vám neukážu, záviděli by jste..Chtěl jsem od vás poradit, jaké auto koupit, když jste odborníci a to jistě protřelí..Mám jen pár požadavků, chci auto s motorem, kde nebudu měnit součástky na běžícím pásu, nebudu muset dělat nějaké podložky do turba, chci aby mi vydrželo celou životnost motoru, nechci měnit dvouhmotu, nechci motor kde budu trnout, že se mi vytáhne řetěz, a motor se potká, nechci motor svou složitostí nevhodný pro seriovou výrobu, chci mít převodovku , samozřejmně manuál, která mi vydrží až do konce použivání vozu, chci ruční brzdu mechanickou, abych rozhodoval já, kdy bude utažena a kdy povolena, chci minimum jakékoliv elektroniky, nejsem opice, chci svůj vůz řídit sám...Do Chorvatska už nikdy nepojedu, děti vozit nebudu a jelikož mám oprav aut už dost, chci auto, pod kterým nebudu pořád ležet, ale většinou jezdit..Tady vidíte, že je to složité a můj odkaz je určitou pomůckou, jak nebýt debilem a nenapálit se..Klidně nereagujte,ale nechovejte se jako malé děti, kterým někdo sáhl na hračku..Jako zákazník jsem prostě ztracen a nikdo mi technicky neporadí... (LOL)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Jericho, omlaď hlavně své zaprdnuté názory a své komoušské myšlení, ty zavistivý rudokomáre.
Naposledy upravil(a) uiqjirka dne 18 úno 2020, 19:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Kup si toyotu mladší roku 2007 a začneš žít život. ;)
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Toyota yaris je pre jericha ako stvorená
BMW 330 ix
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

uiqjirka píše:Jericho, omlaď hlavně své zaprdnuté názory a své komoušské myšlení, ty zavistivý rudokomáre.
Je vidět, že jsi z jiné doby a možná i planety. Já byl vychován za socíku, bohudík ale na úplně jiných základech, opačných proti tehdejšího systému. Já mám totiž zato, že krást a loupit se nemá, že zákazník má právo na kvalitní výrobek, a pokud se stanou chyby, což je všude, kde se něco tvoří jistě možné , tak případné chyby a následky má výrobce vyřešit ke spokojenosti zákazníka..Bohužel už za socíku, když jsem nadával na DODO Škoda apod., tak většina majitelů vše omlouvala, byla ráda, že si něco vůbec mohla koupit..A je to tak dodnes, čehůni jsou většinou přád stejní, to neřeš, to je NORMÁLNÍ, Franta to má v prdeli taky. Takže v podstatě o nic nejde, mechán má reklamace a o co jde, ne? Ať si vylížou, co by chtěli...,nebo vodní pumpy tečou a co kup si jinou.. A tak se postupně vše relativizuje, jeden podráží druhého , zvolí si mrdku do vedení státu , hlavní je něco a koho ojebat, dostat dotaci nebo výhodu. A najednou se probereme ve státě plném mrdek...To není můj svět, a všimněte si, že už si chlapy ruce nepodávají , protože by se museli podívat do očí..To byl totiž kdysi ZÁVAZEK .. Takže ugirijko, je vidět, kam patříš.. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
matus
Přispěvovatel
Příspěvky: 555
Registrován: 22 čer 2007, 13:15

Příspěvek od matus »

Vobec som sa nechcel zapajat do tejto debaty ale rozumiem ti lebo toto som riesil aj ja tak mozno "rada " na slovensku sa stale predava Fiat PUNTO MY15 1,2 alebo 1,4
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

asi mu dojdou peníze na chlast, pak začne střízlivět a blejt… (LOL)
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

https://auto.bazos.cz/inzerat/116168753 ... voz-it.php

Tento motor je v pohode?tiež hľadám pre tata niečo teraz
BMW 330 ix
Pepíček
Přispěvovatel
Příspěvky: 848
Registrován: 01 dub 2016, 20:51
Bydliště: Posázaví

Příspěvek od Pepíček »

Jericho, tak to jsi špatně napsal.Musíš vozový park ostařit a ne omladit.Od r. 2000 jsou auta plný těch vymožeností co jsi napsal.Takže já radím třeba Volvo 240 r.v. 93.Pokud seženeš neshnilý, máš vyhráno ;) 240ka se dost prodávala i v Itálii takže?...
VW Golf IV 85 kW AJM
Mercedes GLK 320 CDi
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5468
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

alebo postavit "jericho monopost " z aut ktore sa vyrábali v rokoch 80-90. a nebyli postihnute egr ventilami, dutými vačkami atď
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“