2.0 cxgb

Shaníte něco? Podejte si zde inzerát.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Tak mám to z první ruky a pokud chceš zveřejním i servis kde to bylo a možná doženu i jméno toho technika z importu kterej to zatrhnul doufám že Ti to stačí takhle!
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
Thopr
Aktivista
Příspěvky: 1648
Registrován: 08 srp 2007, 17:51
Bydliště: Bruntál

Příspěvek od Thopr »

Kamaradova okta 3 tdi, jezdi co 15tkm ke mne a co 30 autorizak. V 45tkm jsem delal ja, oznacil filtry X kem fixem, pak v 60tkm servis a v 75tkm prijel ke mne a ja vytahoval svoje filtry. Na fakture mel komplet vymenu a za 5400kc... samo ze to neni vsude...
Octavia 3 SCOUT 2.0 TDi 4x4, 135KW, DSG, FULL palba a vyroba 9/2020... :tyc:
Uživatelský avatar
Jirka.
Aktivista
Příspěvky: 1940
Registrován: 23 zář 2008, 22:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jirka. »

Thopr píše:Kamaradova okta 3 tdi, jezdi co 15tkm ke mne a co 30 autorizak. V 45tkm jsem delal ja, oznacil filtry X kem fixem, pak v 60tkm servis a v 75tkm prijel ke mne a ja vytahoval svoje filtry. Na fakture mel komplet vymenu a za 5400kc... samo ze to neni vsude...
Není to všude, ale je to naprosto běžný. Já ted nedávno z 2011 DSG s najetýma 150t vytahoval původní filtr z výroby. Resp. seděla na něm datumovka. Jo možná to měli někde na skladě, ale dost divná náhoda. Celou dobu to jezdilo do autorizáku.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19322
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Tak přesně to jsem jednou zkoušel u kámošové OII CAYC - on pořád taky mlel o značce a o záruce,měl jsem seznačenej i výpušťák, kluci se ale ani neobtěžovali olej vypustit,o filtrech ani nemluvím....IVACAR Ivančice
Samo že to není všude, je to o lidech, ale nechci poslouchat že garážník je samej ojeb a leje tam málem vyjeťák, zrovna na tomto si celkem zakládáme,proto třeba olej nejraději dělám na počkání abych zabránil podobným konspiracím... (crazy)
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Ladas píše:Tak mám to z první ruky a pokud chceš zveřejním i servis kde to bylo a možná doženu i jméno toho technika z importu kterej to zatrhnul doufám že Ti to stačí takhle!
Klidne, zadej i VIN vozu, rad si prectu DIS hlaseni v teto veci.
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Stačí ti spz nebo chceš přímo vin
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Jinak co tu mnozí píšou je docela k uvěření kolika garaznikum vyletěla na bxe ojnice když meni olej po 15 já nikoho teda neznám a že k nám jezdí aut ok může se stát že vypadne záslepka z vahadla a sníží se tlak a odře se vačka ale to se bez rozebrani nenajde ale k takový destrukci nedojde a proč lidi ten olej buď nemění nebo jim spíš je vyměněn pouze na papíře o kvalitě kompozice ložisek to taky nebude...
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Ladas píše:Stačí ti spz nebo chceš přímo vin
VIN, at se na to podivam do systemu.

Jinak litani ojnice u BXE neni kvuli caste/necaste vymene oleje, ale kvuli ceskemu napadu "lágrů", ekologickych, bez olova.
masilkov
Sběrač informací
Příspěvky: 30
Registrován: 30 čer 2012, 09:34

Příspěvek od masilkov »

Ladas píše:Tak mám to z první ruky a pokud chceš zveřejním i servis kde to bylo a možná doženu i jméno toho technika z importu kterej to zatrhnul doufám že Ti to stačí takhle!
Posles mi to prosim? A mooooc dekuji
masilkov
Sběrač informací
Příspěvky: 30
Registrován: 30 čer 2012, 09:34

Příspěvek od masilkov »

Tak se vratim na zacatek,nevedel by nekdo o motoru? Zase me to chytlo,ze bych ho zkusil ozivit.
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

masilkov píše:
Ladas píše:Tak mám to z první ruky a pokud chceš zveřejním i servis kde to bylo a možná doženu i jméno toho technika z importu kterej to zatrhnul doufám že Ti to stačí takhle!
Posles mi to prosim? A mooooc dekuji
Neposle, ani me neposlal to VIN, abych se podival primo do systemu.
masilkov
Sběrač informací
Příspěvky: 30
Registrován: 30 čer 2012, 09:34

Příspěvek od masilkov »

vin wv2zzz7hzgx008793
Odpovědět

Zpět na „Koupím“