Auto na cestování - transportér ?

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Máš pravdu, můj známý se vydal s rodinou do Chorvatska s autem , které mělo 450000km , sice superkvalitní s vynikajícím Italským motorem a bytelnou konstrukcí, ale léta v soli a ujeté km neojebeš..Vše proběhlo v pořádku, ale po pár dnech doma se propadl pedál brzdy...Shnilé trubky..Ťeď je budu měnit...Představa, že budu někde v horách sjíždět dolů s dětmi za uchem a propadne se mi pedál brzdy, když ruční nejde,/ jsou tam debilní pakničky/ tak na jeden okruh brzd to asi bude dobrý průser. Protože shnilé trubky ti tam ani nikdo neopraví..A u moderních kraksen jet v nouzáku nebo s rachotící dvouhmotou chce opravdu silné nervy...Štěstí přeje připraveným... :)
nepropadat panice...
ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Příspěvek od ondra.p »

Kluci přidám se. Možná budu mít možnost koupit T4 2,4D je to mrdka po zedníkách schnilé lemy prahy atd ale motoricky ok používám ho ted v práci na vození bordelu. Jak tak s ním jezdím tak mě láká ho koupit komplet zrepasovat a pojezdit trošku evropu se ženou takové retro. Vím že je to kopec práce a peněz ale měl by se prodat do 20 000. Tak nevím má to smysl? :))
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“