Drazkovy remeň berlingo

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
gulik
Přispěvovatel
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2016, 09:53

Drazkovy remeň berlingo

Příspěvek od gulik »

Zdar chlapi neustále trhá drazkovy remeň všetko sa točí ok po pár kilometroch ho utrhne namota sa kladky nové altik nemá volnobezku jediné asi remenica berlingo 1.9 d 51 kw motor ide ok
proxima
Přispěvovatel
Příspěvky: 687
Registrován: 07 dub 2017, 18:17
Bydliště: SK

Příspěvek od proxima »

Zmeraj nejakou presnou rovinou či sú všetky kladky,remenice v osi .
gulik
Přispěvovatel
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2016, 09:53

Příspěvek od gulik »

Dnes som všimol ten remeň normálne behá do boku potom sa vráti naspäť len nechám prečo
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Fajn že se ti zatím nedostal do rozvodů..
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Tuhle passat B7,dovoz, někdo měnil altík, dal tam ale s jinak "utopenou" volnoběžkou, ale celkem dost, snad 7mm, okem jasně viditelné, řemen samozřejmě sjížděl
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já měl tohle u Stila JTD, přesně tohle..Řemen nabíhal pořád ke kraji řemenice a jediný rozdíl od doby, kdy vše fungovalo byla montáž nového řemenu. Jelikož bylo vše "na sračku" dlouhodobým provozem, tak jsem vyměnil vše, co bylo unaveno..A ono pořád stejné, dokonce mi rozvoďák skočil o zub..Tak jsem dal nové rozvody a vzal starý řemen, který jsem vyndal a on měl ukrojený jeden zub..Tak jsem vzal nový řemen který měl už načnutý taky jeden zub/kousek byl ukrojen/ a řemen nandal. Takže z 6 PK byl 5 PK a hle, problém vyřešen...Jezdí dodnes a primitivní závada stála doost peněz, moje nervy a stačilo tak málo. Naštěstí majitel byl živnostník s rozumem v hlavě a ne nějaký pitomec.... :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Citroën“