Vyvozka za 4kolku spz?

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
ferdy91
Přispěvovatel
Příspěvky: 278
Registrován: 01 črc 2015, 21:23

Vyvozka za 4kolku spz?

Příspěvek od ferdy91 »

Zdravim vas chcel by som sa opytat mozno chlapci z cr budu vedet viac.Nasiel som si jednu sikovnu vyvozku za 4kolku a niekde na cr stranke uvadzaju ze je mozno aj technicky prukaz ale na sk nie.Pokial niekto ma taku vyvozku ma v tp uvedene ako privesny vozik alebo neco speci? Ta cena je vyssia a napadla ma taka vec ze ci neni mozne u nas po novom netreba chodit na stk vyrobit taky vozik material aj urcite zrucnosti by boli len sa mi jedna o to tp nakolko vozik doma mam aj na spz a len by som prehodil spz na ten druhy vozik neplanujem s vyvozkou behat po ceste stale ale niekedy sa to neda.Tahal som aj obycajny nebrzdeny vozik a nalozene cca 1.5m3 dreva a bola to vrazda nikdy viac preto nad takym rozmyslam :)
ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Příspěvek od ondra.p »

Ono hlavne na kolik mas homologovane tazne na te ctyrkolce?
ferdy91
Přispěvovatel
Příspěvky: 278
Registrován: 01 črc 2015, 21:23

Příspěvek od ferdy91 »

ofic? mozno tak 200kg ale uz vezla cez 1t resp. aj 1.5m3 dreva suroveho jedna sa mi hlavne o spz viem kde su limity a tie nechcem prekrocit staci vozik co odveze cca do 700kg max
ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Příspěvek od ondra.p »

No prave ze vetsinou je tazne tak na 200 - 300kg takze ti je vyvozka s spz podle me nahouby. Kazdopadne ty vyvazecky origo co jsem kdy videl tak byly pekny hnus co se tyce zpracovani. Mozna by bylo nejlepsi postavit vlastni na papirech z nejakeho samodomo voziku. Pouvazoval bych i nad brzdou. Ctyrkolka utahne dost horsi je to ubrzdit treba z nejakeho krpalu v lese
ferdy91
Přispěvovatel
Příspěvky: 278
Registrován: 01 črc 2015, 21:23

Příspěvek od ferdy91 »

Ved prave ze fabricke je to take co ja viem onicom a preto som chcel vyrobit doma pre seba specialne taku vlecku tandemovu 2 napravovu aj s brzdou a aj vyklopny veziem dost castk na 4 kole strk piesok aj drevo len som chcel vedet ci v tp je taka vlecka vedena ako nejaka specialna alebo len privesny vozik
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“