Brzdy u 35r. auta.

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

burton.b22 píše:Předem se omlouvám za OT ale jelikož jsem v tom hodně roku jezdil tak musím říct že ano dřív to nebyl problém provozovat ale dnes už opravdu ne. Je plno jiných veteránu které jsou mnohem pohodlnější. Jen se zamyslete nad topením jak je v maluchu vyřešeno. Ventilátor fouká vzduch kolem válců které jsou poblité olejem. Dobrá cesta chytit cancer.
Ano, stejně jako brouk a většina vzducháčů, samozřejmě v dnešním provozu je to jiné, ale začíná se to otáčet a lidé často chtějí auta minulosti, třeba na ježdění v létě nebo jen pro srandu. Proč bych se stejnou prdelí nemohl jezdit v autech, v kterých jsem jezdil před 20 lety? Pokud člověk nechvátá, není už úplně zblblý dnešní dobou, tak je to radost..Sorry za OT, ale různé dnešní fňukání, jak tam byly poblité válce apod. že tam byla zima je třeba dát do kontrastu s dnešními výplody techniky, kde např. vykukují ojnice z bloků nebo se rozpadají rozvody..Tehdejší technik by se styděl, co dnes projde do výroby..
nepropadat panice...
burton.b22

Příspěvek od burton.b22 »

Všechno beru ale raději si opravuji píáno 300D než malucha a vím že je i mnohem spolehlivější.
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

jericho ty jelito, uvědom si, že vývoj aut ušel za 40 let notný kus vývoje.

Měl jsem s tím taky problém, ale auto vyrobené v roce 1980 fakt není staré dvacet let, ale čtyřicet.

Problém není v tom autě, ale v autech okolo, které jsou TVRDŠÍ, PEVNĚJŠÍ A HOUŽEVNATĚJŠÍ.

Ty si pojedeš v maluchu a i když za nic nebudeš moct sejme tě nějaká pitomá ženská ve Fábii. Ona díky deformačním zónám a airbagu a nevím čemu všemu ještě, vyleze jen otřesená, ale tebe z toho malucha vystříhají se zraněním neslučitelným se životem. Se prober, je rok 2020 a né 1980, to fakt není rozdíl dvaceti let, ale čtyřiceti. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: (wallbash) (wallbash) (wallbash) (wallbash) (wallbash) :x :x :x :x :x
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ano, ale jezdit s 300D po městě a zkusit zaparkovat je problém. Já mám krátké auto a místo nenajdu..Všichni preferují pohodlí a podle toho to vypadá..Kam se člověk podívá, kraksna, místo malého auta do města většina chce jet v posteli. A proto jsou také kolony, lidé jsou naštvaní, ale když si jdou koupit auto, tak musí být pohodlné, což znamená velké, nejlépe to největší, Já když musel jet dodávkou, tak jsem měl výčitky , že zabírám místo, ale přešlo mne to, proto mnoho aut je dlouhé jako ta dodávka...Ale tuhle jsem se smál, přijedu na starý most ve Stádleci, a při vjezdu tam jsou sloupy od sebe , kde projede tak š 100 apod., proto je parkoviště plné kraksen a já v klidu projel jen tak tak, škrtal jsem zrcátky a majitelé kraksen mne chtěli zabít pohledem. Co je malé, to je milé a vejde se to všude...Nejsme v USA..
nepropadat panice...
hubo44
Přispěvovatel
Příspěvky: 960
Registrován: 16 bře 2007, 00:21
Bydliště: KN. SK

Příspěvek od hubo44 »

Tak priemer valčekov neskušal nikdo že čo to urobi? ked predok je 24mm a zadok 14mm.
Master
Přispěvovatel
Příspěvky: 193
Registrován: 02 led 2007, 23:52

Příspěvek od Master »

hubo44 píše:Kde robia take učinnejšie obloženia?
https://www.renovak.cz/ Treba nejak pomuzou...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

hubo44 píše:Tak priemer valčekov neskušal nikdo že čo to urobi? ked predok je 24mm a zadok 14mm.
Ty prasátka jsou i v jiných typech Fiatů , může se poté stávat, když dáš větší, že u tohoto menšího auta budou kola blokovat..Zkusil bych pohledat, který model má jaký průměr, ale tipuji tak Panda, Uno atd. z té doby..Dělal jsem i Malucha vodníka a mám zato, že tam byly také větší...
nepropadat panice...
hubo44
Přispěvovatel
Příspěvky: 960
Registrován: 16 bře 2007, 00:21
Bydliště: KN. SK

Příspěvek od hubo44 »

jericho-3 toto som chcel počuť, par velkosti si pripravim budem skušať.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“