bmw e36 1,9 ti nejde za plynem

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Baťa1
Přispěvovatel
Příspěvky: 749
Registrován: 31 led 2007, 21:04
Bydliště: jižni morava
Kontaktovat uživatele:

bmw e36 1,9 ti nejde za plynem

Příspěvek od Baťa1 »

ahoj bmw e36 compact 1,9ti nejde za plynem do otaček je vyměněna vaha vzducu čidlo klapky jinak na volnoběh to notmalně točí ale při jizdě to trva nez se necha vytočit diky za tip radu
VW Golf 1 RTDI sprint
Bmw M3 Drift
Zetor 25@ orba
mistr ve sprintu do3,5ben 2016
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 563
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

diely si menil za nove alebo použite..ja som sa pol roka trapil s mojim M43B19 nešlo to za plynom a strielalo do sania ,,vyrešil som to prasacky menenim všetkym rad radom lebo som bol stoho už zufali...nakoniec mi pomohli vstreky celu lištu som kupil za 25e vsadil tam a dal uplne povodnu vahu vzduchu čo tam bola na začiatku a od vtedy jadzim 3rok už ..mal som tam pred tym novu vahu magenttimareli a vydržala 1tyžden potom na diag 5V stalych na nej -_-...Navštivil by som niekoho kto ma Istu Impu na bmw diag nech to poriadne prečita :)
Uživatelský avatar
Baťa1
Přispěvovatel
Příspěvky: 749
Registrován: 31 led 2007, 21:04
Bydliště: jižni morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baťa1 »

RAPIDmen píše:diely si menil za nove alebo použite..ja som sa pol roka trapil s mojim M43B19 nešlo to za plynom a strielalo do sania ,,vyrešil som to prasacky menenim všetkym rad radom lebo som bol stoho už zufali...nakoniec mi pomohli vstreky celu lištu som kupil za 25e vsadil tam a dal uplne povodnu vahu vzduchu čo tam bola na začiatku a od vtedy jadzim 3rok už ..mal som tam pred tym novu vahu magenttimareli a vydržala 1tyžden potom na diag 5V stalych na nej -_-...Navštivil by som niekoho kto ma Istu Impu na bmw diag nech to poriadne prečita :)
ahoj jo nové dily vaha a snimač klapky a začlo to tak po zvolna a netahnout no jinak sem měl podezrení na kat ale ten tam není už diky skusim :)
VW Golf 1 RTDI sprint
Bmw M3 Drift
Zetor 25@ orba
mistr ve sprintu do3,5ben 2016
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 563
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

mne ked to dusilo a strielalo do sania tiež som podozrieral kat odpojil som vyfuk pred nim a stale to robilo,,vravim ja som bol beznadejny už dam sem aj video čo som nahral vtedy
https://www.youtube.com/watch?v=zwS2Mxr8uF4
Uživatelský avatar
Baťa1
Přispěvovatel
Příspěvky: 749
Registrován: 31 led 2007, 21:04
Bydliště: jižni morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baťa1 »

RAPIDmen píše:mne ked to dusilo a strielalo do sania tiež som podozrieral kat odpojil som vyfuk pred nim a stale to robilo,,vravim ja som bol beznadejny už dam sem aj video čo som nahral vtedy
https://www.youtube.com/watch?v=zwS2Mxr8uF4
no ale na volno mě to normalně vytočí do omezovače normalně rychle ale při rychlosteh v tahu se to nechce rozjet i tak diky na prvni stupen jede daš 2 a uz to trvá jak s hnojem :D
VW Golf 1 RTDI sprint
Bmw M3 Drift
Zetor 25@ orba
mistr ve sprintu do3,5ben 2016
Odpovědět

Zpět na „BMW“