doma budeme

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

Je to těžké a spoustě lidí je potřeba pomoci, hospody vždy byly s hospodařením na hraně a tohle je pro ně likvidační. Na druhou stranu znám spoustu lidí, co ještě před 14 dny jeli do Itálie na lyže i když už bylo jasné, že budou muset do karantény a nebo že tam zůstanou. Přesto tam jel odsud z Týniště autobus debilů :o . A po návratu první křičeli, že je to nespravedlnost být doma v karanténě za 60-70%. :? Co si o tom myslet. Pomoc je potřeba, ale v podání této vlády se bojím, že to v zájmu zachování náklonnosti bezhlavě rozhází mezi lidi.
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14262
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Včera po chodníku, šup na přechod, šup na chodník tatínek na kole a za ním jak housátka 3 děti, taky na kolech, odpolední projížďka kolem pátečního provozu v Praze.

Nechápu :roll:
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Fekálek -A co budou jednou říkat lide o tobě???[/quote]
No tak já mám výhodu, že nikomu nejsem nic dlužen, nepodvádím, a od nikoho jsem nic nechtěl a nechci. Samozřejmě jsou různé mrdky, kterým jsem zkazil image, když jsem je nazval na plnou hubu tím, čím jsou. V armádě mne mazáci neměli rádi, protože jsem je zesměšňoval před ptáky, když se na ně vysírali a chtěli je šikanovat, protože tohle dělají jen sračky a zbabělci..Ale určitě čehůni, kteří mají IQ ala Kameňák nebo Babovřesky mne nemuseli, což je v Čechách velká síla, díky které máme také takovou pověst..Srdce Evropy bylo od války u normálních lidí v okolních státech jen spolek sebestředných sobců, kteří lezli do zadku morálně shnilé mocnosti na východě a uvěřili nesmyslu komunistického ráje pomocí okradení jiných.A dnes požíráme jejich prachy a ještě jim nadáváme,když se nesměle zeptají, proč je projebáváme..Takže mě všichni, kteří o mne mají špatné mínění, můžou vylízat..Nejvíc naštve parchanta, když vidí svůj opak. Proto taky tenhle národ většinově schvaloval, když po roce 1948 slušné a morální lidi včetně válečných hrdinů mučili a vraždili v koncentrácích a ještě tomu mával..Vyjímkám se omlouvám.. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

jericho-3 píše:Všichni ne, také někteří vydělají. Ale takový je život. Štěstí mají ti, kteří jsou v houfu s Babišem, ty on nenechá padnout, má na to ohromné páky a zdroje ..Ale už se mu konečně povede, ty malé zlikvidovat, jak už prohlásil před několika lety..On potřebuje "pitomce" , kteří budou jíst a kupovat to, co jeho Agrofert vytvoří, a on určí, jaká peřina nad nimi bude a co bude dobré pro jeho imperium..Potřebuje pracující ovce, které mu zato ještě budou tleskat, proto nesnáší všechny, kteří jej nepotřebují , jsou samostatní, nevolí ho a moc dobře ví, co je zač. Proto taky tak má starost o ty důchodce, kteří jej volí. On nikdy nezapomene hlavně na svůj prospěch a proto mu nevěřím ani dobrý den včetně nějakého soucitu komukoliv..Tenhle průser je šance jak zamést svoje podrazy pod koberec a lidé budou říkat , jak se o ně staral.... :(
fekálek píše:A co budou jednou říkat lide o tobě???
Nevím co o něm budou říkat, ale v tomhle má pravdu.
Naposledy upravil(a) šulda dne 22 bře 2020, 15:09, celkem upraveno 1 x.
Člověk se pořád učí.
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

A ktory politik je iný že Babiš je ako u nás bol Fico .
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Co pamatuju, tak menší nebo větší zlo bylo u moci vždy. Teď je tam to echt větší zlo.
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Covid se me nedotkne a smolik pro ty, kterých ano. Tlučhuby Jericha me lito neni. ;)
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Ty žiješ na Marsu? Pokud ne, tak už se tě to dávno dotklo.
Člověk se pořád učí.
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

O tom jestli má jericho pravdu a rozumné postoje bych tu udělal anketu
;)
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8915
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Anketu si klidne udělej ale v tomhle se neplete.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

uiqjirka píše:Covid se me nedotkne a smolik pro ty, kterých ano. Tlučhuby Jericha me lito neni. ;)
Ještě aby jo, pro tvoje vzdělání by bylo potřebné aspoň základní filmové české vzdělání..Včera a dnes šla "komedie" Bílá paní, potom jsou další jako Všichni dobří rodáci, popřípadě Ucho. Tam uvidíš týpky a možná se tam poznáš , ale hlavně pochopíš výhrady proti české DNA, která mnohým spoluobčanům zničila život ..Bohužel je to vidět dodnes a málokdo o tom chce jen slyšet. Proto i ty filmy byli na indexu, protože bylo velmi nebezpečné, aby občan zjistil pravdu, kterou máme i na standarťe "Pravda vítězí"..Proto je tak oblíbený Kameňák..Udělejte si anketu jakou chcete, pokud vám to pomůže k vaší velikosti .... :?
P.S. když natáhnu brka, proč ne, možná to bude znít nadneseně, už mi na tom moc nesejde, jediné co by mne štvalo ,je to, že nemám stroje dodělané a žena by je nemohla prodat vcelku. Jinak postupně člověk dochází k tomu, že už ani nechce vědět víc, už toho zažil tolik, tolik nespravedlnosti a křivdy skvělým lidem, kdy ti největší lumpové se jen ušklíbají, že je vlastně už znechucen, což není dobře. A také pořádná probírka smrtihlava mojí a starší generací by ulevila mladé generaci a důchody by mohly jít nahoru už jen matematicky, což je klasická úspora nákladů.. :)
nepropadat panice...
mufti
Přispěvovatel
Příspěvky: 190
Registrován: 04 led 2009, 09:26

Příspěvek od mufti »

uiqjirka píše:Covid se me nedotkne a smolik pro ty, kterých ano. Tlučhuby Jericha me lito neni. ;)
... asi žiješ fakt na Marse ... Tvoja naivita a sebeckosť sú asi Tvoje najsilnejšie vlastnosti ...
Passat Alltrack '14 CFGC
Passat Alltrack '12 CFFB
Sharan 4motion '15 CUVC
Fabia '02 AQV
P307 '03 NFU
Camaro '76 LT 350
TT Roadster Quattro '00 APX
Honda AFRICA TWIN Adventure '22
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Andre
Aktivista
Příspěvky: 1607
Registrován: 23 led 2006, 05:35
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andre »

Jak jsem Babiše nemohl vystát před příchodem toho marastu, tak upřímně nemůžu teď vystát všechny tyhle chytrolíny a vševědy, kteří vědí co a jak se mělo dělat a udělat. Tohle má alespoň nějakou relevanci, že je to doktor, ale ty názory a rady žurnalistů, kuchařů, nebo učitelů virologům s doktorátem, to si fakt musí člověk jenom klepat na čelo. Hlavně jet za jakoukoliv cenu téma antibabiš mi přijde teď dost za hranou. Navíc nevěřím tomu, že kdyby to kočíroval místo Babiše kdokoliv jiný, byla by situace pro nás příznivější. Respirátory a roušky by nebyly i kdyby tomu tady šéfoval Copperfield.
V jednom ale ten pán má pravdu - je to fatální selhání vedení EU, největší průšvih za dobu její existence a v podstatě reakce nula. Dopady této epidemie budou možná větší, než si teď umíme představit, a tím nemyslím zdravotní nebo ekonomické.
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

No kto vie ako bude ešte veru
BMW 330 ix
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“