Audi A3 nesvítí levé zadní světlo.

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

kaad
Aktivista
Příspěvky: 1150
Registrován: 14 říj 2007, 15:52
Odpovědi: 1
Bydliště: okres Přerov

Příspěvek od kaad »

Ano je to A3 8p pětidveř. Díky za ty schémata mrknu na to.
Fiat Ulysse 2,0JTD a AUDI A3 S-line 125kW
kaad
Aktivista
Příspěvky: 1150
Registrován: 14 říj 2007, 15:52
Odpovědi: 1
Bydliště: okres Přerov

Příspěvek od kaad »

Včera jsem řešil ještě přípravu Yetiho na STK. Dnes mi nějaký čas zbude, abych se mrknul na tu Audinu, takže ještě malý dotaz: kde najdu tu BCMku? Abych nerozdělával zbytečně půl auta. Je to stejné jako u Octávky?
Fiat Ulysse 2,0JTD a AUDI A3 S-line 125kW
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

ano je nad nohami vodiča
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
kaad
Aktivista
Příspěvky: 1150
Registrován: 14 říj 2007, 15:52
Odpovědi: 1
Bydliště: okres Přerov

Příspěvek od kaad »

A je to. Světlo fungtuje!!! Díky ti moc za ty schémata moc mně pomohly. nemusel jsem zdlouhavě hledat vodiče ve svazku ani piny na ŘJ. Jel jsem podle těch schémat a během hodinky to bylo funkční. Stačilo jen propojit pravé brzdové světlo s levým, pak pravý obrys s levým a přední levý blinkr se zadním přímo na ŘJ. Všechno to začalo fachčit a jde to i po odpojení přemostění. Jako kdyby se ta ŘJ probudila k životu. Risknul jsem to protože jsem neměl co ztratit. Řekl jsem si buď to vyjde nebo ji odrovnám a stejně budu muset shánět druhou. Vyšlo to. nevím jestli to bylo tím, že auto dlouho stálo...? Ale hlavně, že to funguje. Takže ještě jednou velké díky Romek.
Fiat Ulysse 2,0JTD a AUDI A3 S-line 125kW
MartinBílek
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 24 lis 2022, 11:56

Re: Audi A3 nesvítí levé zadní světlo.

Příspěvek od MartinBílek »

Zdravím, mám podobný problém. Centrální brzdové světlo funguje, ale levé nefunguje a pravé svítí furt. Brzdový spínač je měněný. Blinkry a obrysové ledky svítí. Nevíte kde by mohl být problém.
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“