Výhřev sedadla řidiče Sup 2

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

No, to jádro co jsem napsal je prostě pravda a Pavel 2 mě prostě potěšil, jak to popsal a ani se nijak nenaštval, což je vzácný jev. Nám za mlada tohle kladli doktoři na srdce, abychom nenosili tak šíleně upnuté džíny, že jsme vypadali jako baleťáci s tou "pacičkou" v kalhotách. A mimochodem jsem v tom předsálí byl taky, ale byl jsem pochválen, kolik tam těch spermií v mém věku tehdy bylo a jak byly živé... :)
nepropadat panice...
Pavel2
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 02 úno 2009, 06:57

Příspěvek od Pavel2 »

jericho-3 píše:No, to jádro co jsem napsal je prostě pravda a Pavel 2 mě prostě potěšil, jak to popsal a ani se nijak nenaštval, což je vzácný jev. Nám za mlada tohle kladli doktoři na srdce, abychom nenosili tak šíleně upnuté džíny, že jsme vypadali jako baleťáci s tou "pacičkou" v kalhotách. A mimochodem jsem v tom předsálí byl taky, ale byl jsem pochválen, kolik tam těch spermií v mém věku tehdy bylo a jak byly živé... :)
Copak bych se nasíral, kluka už mám a teď mě rajcuje taková uzená krkovice :-D . Tak a du mordovat tu sedačku :?
Willys MB 1945
Octavia combi 1998 AHF
Superb combi 2011 CFGB
Rapid Spaceback 2018 CHZ
Pavel2
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 02 úno 2009, 06:57

Příspěvek od Pavel2 »

Zdravím
Sedačku sem rozhrabal dečku vyndal, připojil sem jí do konektoru spolujezdce a zapnul jde do ní jenom 0,5 A. Odpor má 18 ohm a pípák na měřáku ječí že obvod je ok. Na dečce není nikde vidět že by byla poškozená nebo opálená přesto nehřeje. Setkal se s tím někdo nová je 3200 Kč za kousek drátu na hadru se mi nechce dát, zítra zkouknu napojení drátu na konektor jinak nevím. Nemáte prosím z tímto někdo nějakou zkušenost? Děkuji
Willys MB 1945
Octavia combi 1998 AHF
Superb combi 2011 CFGB
Rapid Spaceback 2018 CHZ
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Je jaro, neřeš to....Až bude rozumná doba , tak si zajdi za někým, kdo tomu rozumí...Výhřevy sedaček jsou jednoduché obvody,,,,,
To je situace!
Pavel2
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 02 úno 2009, 06:57

Příspěvek od Pavel2 »

DIAGNOSTIK píše:Je jaro, neřeš to....Až bude rozumná doba , tak si zajdi za někým, kdo tomu rozumí...Výhřevy sedaček jsou jednoduché obvody,,,,,
Hmmm dobrá rada nad zlato, řešit to budu protože mě to kaká nemám rád když na autě a zrovna mojom něco nefunguje (rofl). Spíš technicky by mě zajímalo co se může posrat na kusu drátu kterej neni přervanej ani přepálenej. (wallbash)
Willys MB 1945
Octavia combi 1998 AHF
Superb combi 2011 CFGB
Rapid Spaceback 2018 CHZ
Uživatelský avatar
Pája 19
Aktivista
Příspěvky: 3492
Registrován: 15 čer 2008, 12:12
Bydliště: u pár dubic

Příspěvek od Pája 19 »

Zkoušel jsi měřit jen samotnej drát? Musíš najít místo, kde je těch 15 ohmů navíc.
Oct asv 2000, DieselPower
Pavel2
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 02 úno 2009, 06:57

Příspěvek od Pavel2 »

Pája 19 píše:Zkoušel jsi měřit jen samotnej drát? Musíš najít místo, kde je těch 15 ohmů navíc.
Jo odpojil sem i konektor a při 12V je tam asi 600 až 700 mA začne topit při 30V a proud je asi 1,8A takže ten drát topí ale zdroj víc nedá jedině že bych supa předělal na 24 . Nevim co se s tou dečkou mohlo stát vždycky sem myslel že se přepálí , přetrhne ale tohle? Objednal sem za trojku jinou :x
Willys MB 1945
Octavia combi 1998 AHF
Superb combi 2011 CFGB
Rapid Spaceback 2018 CHZ
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“