Tepovac

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
exiter
Přispěvovatel
Příspěvky: 576
Registrován: 25 lis 2008, 22:06

Tepovac

Příspěvek od exiter »

Používáte na vnitřek auta?
Jaký výrobce, typ, doporučení...
Neplánuji kazdodenni provoz
Diky
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

pouzivam karcher puzzi 10/1 ale auta netepuju sem tam svoje a v byte sedacku madrace na svoje pouziti.
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

My máme doma dobře z 10 let toť tento vysavač. https://m.heureka.cz/vysavace/liv-aquafilter-2000/
Teď jsem koupil OIII po fakt praseti. Kolega druhou po stejném praseti,on nechával čistit za těžké peníze nějakého profika,já to mastil namokro tím vysavačem. Sice den práce,10 kbelíků vody a nějaká chemie za asi 180 korun co měla moja na koberce,výsledek dalo by se říct luxus na. to jak to auto vypadalo. Oproti kolegově autu nesrovnatelně lepší.
Jinak vysavač supr,dají se do něj koupit sáčky,tak se po každém použití nemusí mýt, vysává fakt skvěle. Sice design není top,vypadá to jak nějaký průmyslový,ale za ty peníze....
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
exiter
Přispěvovatel
Příspěvky: 576
Registrován: 25 lis 2008, 22:06

Příspěvek od exiter »

@Romek: a jak ses stim puzzi spokojenej? Na Kaercher jsem koukal a je to favorit. Akorát tenhle už je profi. Tak nevím jestli tenhle nebo tu lehčí verzi🙂
@Tomas : na tenhle jsem už taky koukal, ale vůbec ten název výrobce mi nic neříká.

Da se s tím i tepovat strop u auta? Loni v létě mi bouchla v aute plechovka s Colou a bylo to vsude. Ten strop bych ještě potřeboval doladit...
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14261
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Strop bych nedělal aby se nerozložila stropnice.
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

mozes kludne aj tu mensiu verziu. Akoze spokojny su ale nemam to s cim porovnat mne volala pred koncem roka uctovnicka abych nakupil na firmu nejake naradie aby sa neplatili moc dane tak sa kupil tepovac,wapka..

tepovat plato je risk nekedy sa odlepi nekedy ne. Na mojem GIV sa neodlepilo u tepovania u manzelkinej Fabii sa odlepilo ale tam nic nikdo netepoval (rofl)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Mi se na oIII neodlepila.
Exiter je to nějaká snad slovinská výroba, počti recenze na netu, hodně ho chválí,my jsme maximálně spokojeni. Na profi čištění aut to asi nebude, ale na doma super.
Když blesková povodeň v 2011 vyplavil tchánům barák, celé přízemí plné bahýnka,to nejhorší se vyškrábalo lopatou,zbytek kýbl vody,rozhonit po místnosti a tímto vysavačem jsem to vysával. To neustála hadice, protože jsem ji pak vymýval vřelou vodou a zkroutila se ale jinak úplně v pohodě. Supr je že to rozebereš a ošpricuješ hadicí a máš umyto. Žádné složité patvary a různé šuplíčky a pod,jak třeba Zelmer co mají naši...
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Stropnice od O2 výš by se už odlepit nemusela
U starších se odlepi proto,že molitan, který je pod látkou se sám rozdrolí a je to. Vysavačem proces jen urychlíte/dokončíte
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Žena to dělá profesionálně tepování sedaček,koberců,autosedaček, má Kärcher Puzzi 200, pozor, funguje nejlíp jen s origo práškem Kärcher, je to super mašina ale zase ne jak by člověk čekal, do roka třikrát na reklamaci, sice uznané ale i tak no, na použití občas asi vydrží věčně ale profi už tak nee
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2752
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Mám od Karcheru Vapku, jaká si výroční edice za nemalý prachy a stále z toho teče voda kde nemá. Za ty peníze nic moc teda, ale zase funguje pořád, jen ta voda, no.
Vyměním těsnění, první umytí neteče a druhé mytí už zase vesele teče, takže jsem to vzdal a nechám vodu téct.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Ono je to nekedy smutne že človek kupi nejakú profi radu a stojí to zaprd. asi už je dneska asi jedno či kupiš šedeho karchera alebo modreho boscha stači nejaký blbý kus..... nám do práce kupili aku vrtačku Makitu snad nejvišiia rada a stala za ko..t
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 692
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Příspěvek od mirek999 »

Karcher už není co byl. Znamej má vapku a taky po záruce ko. Je to jako se vším. Proto je zbytečné investovat nesmysl, pokud se to za pár použití nezaplatí. Dneska řeším veškerou elektroniku tak, že koupím pračku za 6 litrů a když za tři roky klekne, tak jde z baráku. Nemá cenu investovat raketu, když je to takové bláto. Kor se obávám, že po této situaci, která je, půjde kvalita ještě níž. Nevím jestli to ještě jde, ale určitě se někde najdou úspory.
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Přesně jak píšeš...měli jsme set pračka+sušička AEG za 36tis. a stejně to vydrželo kulový, po třetí návštěvě opraváře jsem to vzdal,prodal na bazoši za odvoz a koupil jiný za pár tisíciovek, top samý nedávno myčka - vestavná Bosch, odešla přesně na štědrý den večer, fakt pecka, nedávno měněný čerpadlo s topným tělesem za raketu a pak odešla centrální jednotka která stojí snad 4500 tak šla holka z domu, nová myčka Bosch jen o level nižší řada stála i s dovozem 7990... :roll:
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Ja to isté práčka po 5rokoch umývačka po 4rokoch a aj nová sa dosť zase srala ,teraz je pol roka ticho klop klop.susicku som kupoval doslova tú najlacnejšiu a musím povedať že zatiaľ funguje najlepšie .
BMW 330 ix
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“