Kdo se vyzná v motoru M51 (525TDS)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="jericho-3"
langsam jízda s ševelícím šestiválem...Sem tam popotáhnout , ale opatrně... :)[/quote]

tak to z našeho pohledu je, šetřit nebo objíždět servisy, nebo pro lidi co rádi pořád tankujou ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A co dělá dnes většina majitelů dieselů? Koupí fáro s mnoha papírovými KW a pak jezdí za spotřebu technicky neuvěřitelnou a neustále prožívají orgasmy, kolik ušetřili. Neustále narušují provoz svým loudáním, do kopce jedou jako s multikárou, ale pak auto rozjedou a vyhodí kvalt..Pro tyhle motoburany by staré BMW bylo moc rychlé a škoda..A dnes je to ještě horší, přes své roušky až k čelu nevidí na silnici a podle toho jedou.. :)
nepropadat panice...
chicon
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 28 kvě 2008, 07:23

Příspěvek od chicon »

jericho-3 píše:Dle mého názoru opravit a langsam jízda s ševelícím šestiválem...Sem tam popotáhnout , ale opatrně... :)
A to je přesně to co chci, dát auto do pořádku (ideálně do originálního stavu a rozhodně bez chipování motoru) a jen si v klidu užívat jízdu. Zvuk toho šetiválce se mi moc líbí... :)

roman1648 - Ketkovice, tak to je opravdu přes kopec, odpoledne ti zkusím zavolat. Auto má jen starou kulatou zásuvku, ale mám redukci ;)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Zavolat zkus ale čas na to budu mít tak někdy příští týden, čím to čteš vůbec ?
Delphinou ?
chicon
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 28 kvě 2008, 07:23

Příspěvek od chicon »

Diagnostiku mám od borce ze slovenského Bmwklubu - https://www.diag.sk/ - zkoušel jsem INPA a ISTA-D, funguje dobře, klidně ji vezmu s sebou. Kabel vypadá nějak takto:

Obrázek


Tak raději zavolám příští pondělí a domluvíme se. Díky!
Odpovědět

Zpět na „BMW“