Cena za výměnu rozvodů???

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

TomKala222
Přispěvovatel
Příspěvky: 187
Registrován: 12 led 2015, 13:49

Příspěvek od TomKala222 »

jak je to s cenou vymeny rozvodu na O2 FL 2.0 103kw ?
cenovy odhad ? :))
Škoda Octavia Combi, L@K 1.9 TDI 81kW - ASV , rv. 2000 - prodáno
Škoda Octavia II. facelift, 2.0 TDI 103kW - CFHC, rv. 2012 - prodáno
Škoda Octavia II. facelift, 1.6 TDI 77kW CAYC, rv. 2011 - prodáno
Škoda Octavia III. facelift 1.6 TDI 85 KW, rv. 2018
Uživatelský avatar
PetrSs
Přispěvovatel
Příspěvky: 558
Registrován: 25 srp 2012, 16:57
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od PetrSs »

Pouze práce cca 2 000,- plus samozřejmě materiál to už záleží jak se ským domluvíš na ceně
Autoservis + Pneuservis
Golf V GTI edition 30 - big brake kit 370mm audi tt rs,APR stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

bych se na pažouty a renaulty vykakal... Znám kupu techniků, ke kterým přijeli lidi s těmahle mrdkama a oni jim vysvětlili že to opravovat nebudou a že to není otázka peněz a mají po starostech, klid a práci na autech kde nejsou plastové matičky a past vedle pasti a dokonce si vydělávají víc protože si vybudovali základnu stálých zákazníků.
A znám pár co to nepochopili a dodnes žijou v bordelu ve špíně a jsou bez peněz, přitom mají plnej dvůr renaultů na spravení. :roll:
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Nic není černobílé, jsou lidé kterým tyto vozy těchto značek udělaly dobrou práci a jiné nechtějí, jsi jako povrchní rasista. Já teď dělám rozvody na AUDI A 4 a nakopal bych koncern doprdele, už dávno mě to nebaví, ten jejich způsob uvažování a oprav. Celý čumák pryč už mne prudí a ty jejich bolesti a průsery mne rozčilují. A když jsem si přečetl, co čítá ten jejich nový motor 15oo ccm v turbu, s Millerovým cyklem,, /patentovaným v roce 1882/s kompresí 12,5 ,a s výkonem 96 kw , kdy ten motor má VÝRAZNĚJSÍ TORZNÍ KMITY, a musí mít mohutnější dvouhmoťák a přesto ti magoři udělali hliníkový blok bez vložek, ale mají přímo do hliníku CHEMICKY NANESENÝ KLUZNÝ POVRCH, v kterém běhají písty. Nepoučili se z průserů , které mělo BMW a podobní šílenci, kteří zapomněli, že hlavní vlastností motoru je jeho TUHOST, kterou nikdy nenahradí nějaké chemické vynálezy..Až to dostane čočku a najede pořádné kilometry, budou mít majitelé radost..Kolik oslavných od jsme z koncernu už slyšeli? Kolik namistrovaných reklam jsme viděli a dodnes ty jejich boty pronásledují nové nepoučené majitele. Takže kolektivní vina nefunguje, zeptej se majitelů , kteří francouze mají a hlavně se podívej s čím nejčastěji jezdí nejchudší vrstva obyvatel..To je největší důkaz úspěchu...
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

V tomhle vláknu píšeš že podélné děláš nejradši.. to je s tebou debata potom když vše obrátíš 4krát.
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Stejně tu 1.5 D odpískali ... hybrid jim to vynahradí 2x ... No a 1.5 B bude s GPF, to si asi nikdo nevybere ...

http://www.auto.cz/volkswagen-ukoncuje- ... dum-103199
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

jericho-3 píše:Nic není černobílé, jsou lidé kterým tyto vozy těchto značek udělaly dobrou práci a jiné nechtějí, jsi jako povrchní rasista. Já teď dělám rozvody na AUDI A 4 a nakopal bych koncern doprdele, už dávno mě to nebaví, ten jejich způsob uvažování a oprav. Celý čumák pryč už mne prudí a ty jejich bolesti a průsery mne rozčilují.
stačí sundat nárazník a pak předek odsuneš (noteeth)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

pochop už jericho, že v dnešním světě výrobci nestojí o to aby ten motor najezdil milion a neměl ani kroužky v kelu. Je potřeba vyrábět a prodávat a vyhazovat a zase prodávat a vyrábět.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

to je marný ...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jarda S. píše:
jericho-3 píše:Nic není černobílé, jsou lidé kterým tyto vozy těchto značek udělaly dobrou práci a jiné nechtějí, jsi jako povrchní rasista. Já teď dělám rozvody na AUDI A 4 a nakopal bych koncern doprdele, už dávno mě to nebaví, ten jejich způsob uvažování a oprav. Celý čumák pryč už mne prudí a ty jejich bolesti a průsery mne rozčilují.
stačí sundat nárazník a pak předek odsuneš (noteeth)
Neboj dělal jsem to mnohokrát a když si zákazník zaplatí, musí to mít se vším všudy. A člověk zjistí, že je přední silentblok v háji, a hlavně jde o čisté svědomí, že je vše opravdu o.k. Ale je to opotřebením člověka, mnohé práce mi již lezou na nervy. Už se vůbec netěším na nové vynálezy, všude samá nadstavba, odhlučnění, přídavné hovadiny atd. a než se člověk dostane k přímé opravě, je poledne. Koncern byl vždy hlavně na práci, pořád se něco vyměňuje, bazary jsou plné jejich výrobků a nikdo to nechce. Já mám Itala a už se stydím, že se skoro nedívám pod kapotu, jen jezdím a mám prdel z naleštěných sráčů, které trápí své majitele. :)
nepropadat panice...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Domecek píše:pochop už jericho, že v dnešním světě výrobci nestojí o to aby ten motor najezdil milion a neměl ani kroužky v kelu. Je potřeba vyrábět a prodávat a vyhazovat a zase prodávat a vyrábět.
Ale samozřejmě , ale to se nevylučuje dělat to dobře a ještě prodávat. Proč to lidé pořád kupují? Nová a nová auta? Protože jsou líní jako vši a chtějí pořád něco nového, každá píčovina je uvádí do tranzu, dokonce si na to berou hypotéky a jezdí s krávama, které už se ani nevejdou do parkovacího místa u supermarketu, potkat takového vola např. v BMW X 6 , tak ani neotevřeš dveře..A tihle lemplové musí s tím sráčem stát co nejblíže vchodu, aby se při tlačení vozíku, když jsou slevy a vozík přetéká sračkami se nezadýchali. Tak je tam pak zkrumáž, kdy podobní buzíci couvají, blikají a nemohou se vymotat mezi chodci a ostatními. Z blahobytu lidé blbnou tloustnou a ztrácí i základní instinkty..Za tohle nemůže systém, ale blbci v něm..Takže je mi líto lidí, kteří si koupí Peugeota s motorem BMW VT a ve 120000 km nemohou uvěřit, že ta kontrolka, co jim pořád svítí, jsou vytahané rozvody.. Tak si aspoň zanadávám, když už nemůžu šéfovi konstrukce vlepit facáka,až by podklesl v kolenou.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

z tebe mluví závist
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

rozvody, praca 100€.... bez debaty co sa tyka VW beznych aut... 6 valce a podobne po dohode.


pezoty, renaulty a ine kýble...podla stavu motora a podobne... keď človek vidí olejničku ktorá melie z posledneho, ani sa toho nebudem chytat.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

WOB píše:z tebe mluví závist

:D Co to je? Jediné co mohu závidět, je nějaký veterán, kterého najdou někde ve stodole.Kdysi jsem toužil po novinkách, hlavně v dobách , kdy u nás byla špica Lada 2106, kterou měli zelináři a řezníci, pokud neměli MBenz nebo auto z Tuzexu . Ale postupně jsem "vyzrál" a dnes už je mi to často k smíchu.. Bohužel dnes jsem se od dcery dozvěděl, že můj zeť , správný kluk jde do Tuarega i když netuší, co jej čeká...Finančně jej to zničí, ale láska je prostě láska i když je falešná.. :)
nepropadat panice...
petrs777
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 04 kvě 2020, 16:14
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od petrs777 »

Dobrý den,
Tady je o tom dobrý článek https://www.euromotors.cz/rozvody-bmw/
Může se hodit)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“