Fiat stilo problem s centralem

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Fiat stilo problem s centralem

Příspěvek od oregan »

Ahoj resim central na fiatu stilo rv 2004 kombi 1.9jtd 115 85kw.
Problem je ze treba 5 x az 6x zasebou zamknu a odemknu - vsechny dvere se odemknou a zamnkou,ale pak najednou otevru je jedny dvere klickem a ostatni se neodemknou.

Dela to jak na ridicovych dverich tak i na spolujezdcovych dverich.I na dalku to dela. Nesetkal jste se stim nekdo? ve dverich (ridic / spolujezdec je jednotka dveri) otevrel jsem je a nejdou zatekly.
Pruchodky u ridice a spolujezdce jsou ok.

Nemate nekdo nejaky napad?
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Má to jistě hoodně za sebou, zámky jdou ztuha , některý zpomaluje a ta nesynchronizace tohle udělá. chce to vyčistit, prohlédnout a rozchodit. Já jsem línej, tak zamykám auto od spolujezdce klíčem., protože u řidiče je to vždy nejvíc ojebané. Dálku nemám.., musí mi stačit ruce.. :)
nepropadat panice...
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Příspěvek od oregan »

jericho-3 píše:Má to jistě hoodně za sebou, zámky jdou ztuha , některý zpomaluje a ta nesynchronizace tohle udělá. chce to vyčistit, prohlédnout a rozchodit. Já jsem línej, tak zamykám auto od spolujezdce klíčem., protože u řidiče je to vždy nejvíc ojebané. Dálku nemám.., musí mi stačit ruce.. :)
odchazi tam nejaky mikrospinace a nebo je staci promazat? nemas navod jak je vyndat? Mam vyndanou stahovacku a cely plech,ale nevim jak tam zamky drzi.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Nepamatuji se, ale jelikož to dělali lidé, musí to jít. Ale je to blbý kšeft, hodně práce a času za málo.. :(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Fiat“