parkovište

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Jednoznacne frezovanu ,zámková by bola najväčšia pi..na.
BMW 330 ix
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Bude to jako pěst na oko, zámková dlažba v lese.....Jediná slušná, když už to musí být cesta, je udělat "podium" , což znamená dřevěnou kontrukci, dát povrch do roviny, je to přírodní, snadno odstranitelné a hezké..Pokud není člověk sobecký kretén, má se snažit co nejméně dokurvit prostor, kde se pohybuje a zásah musí být VRATNÝ do původního stavu. Tohle se dělá třeba na Šumavě, aby sobečtí občané se svými parchanty nezkurvili úplně vše, co tady po jejich předcích zbylo.Dřevěné "cesty" ztmavnou, obrostou a dělají dojem, že je to přirozené..Nechápu, kam se poděl veškerý vkus obyvatelstva a cit , který odděluje člověka od barbara.. Vidím to všude kolem a je to k pláči.. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5468
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Kluci kluci schválne sem napísal že neni dostupnost terenu na domíchavač aby ste mi neradili beton. Samozrejme že tu domíchvač dojede ale jak ste napísali bylo by to jak pjest na oko. Tak další rada nad zlato zámková dlažba to by tam vypadlo uchvatne. jediná zmyslplna odpoveď je mlatova cesta alebo reciklát z frezováni
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5468
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

jericho-3 píše:Panebože, takhle zkurvit les jen kvůli blbému autu. Což ještě bazén, saunu a pořádnou garáž? :roll:
Bohužel tu sa tak nejak dalo zaparkovat bylo tu dosť opustených chat ale postupne tie chaty nachádzaju nových majitelu a hned ťa každý pošle do kytek. To podium alebo navážka by sa dalo spravit hned hore ale musel by ist 1 strom preč a to sem nechcel.

Specialne pro tebja Jericho mám tu o pár chat susedu rodinu čechú a za 2 roky vyrúbali okolo svojej chaty cca 25 kusu krasných smreku a borovic cca 50ročných "prý chteli mýt sluníčko" obvodný urad živ.prostredia vyčislil škodu alebo hodnotu tých stromu na 4200eur majitele prepísali chatu na decka aby sa vyhli pokute a exekucii. Takže by si sem mohel nekedy skočit a poučit ich "o sužití človeka s prírodu"
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

To se jim stejně vrátí až přijde nějaká vichřice tak si levnou další ideálně na jejich chatu :D
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Je dobře Romku, že uvažuješ jen o těch dvou možnostech.
Ono to ale na začátku nebylo zřejmé, o jaké lokalitě mluvíš, ono je "u chaty a u chaty", teprve na základě těch fotek se nechalo poradit konkrétně. Kdyby to nebylo takto v lese, mezi stromy v přírodě atd. tak by ta zámkovka nebyla špatná rada, tady ale opravdu ne ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Problém je v tom, že starší generace vypráví, jak co a kde bylo a děti nechápou. Další generace je obdoba a jde to pořád dál a dál, tam kde jsem kdysi lyžoval šustí auta po přeložce a nikde ani stopy po přírodě. Ano, vývoj nejde zastavit, mladí lidé chtějí vlastní bydlení, a vše okolo , co k tomu patří a to po novu. Bohužel lidé ničí vše i úplně zbytečně, kde nejde ani o pokrok, ale o vlastní sobectví a pohodlí. Může mi to být fuk, ale mám přírodu rád a myslivce a družstevníky nenávidím až na světlé vyjímky , jde jim jen o eura-koruny..Dnes je ideální výmluva, oteplování, takže my nic, to ti okolo..Byl jsem rád, když po revoluci zmizely pračky, ledničky a veškerý bordel včetně pneumatik ze státních lesů , čehůni vždy většinově byli jen prasata a budovatelé zmaru.. Bohužel pokračuje to dál a já si říkám, co budete na té poušti, která zde zbyde po Babiších, Tomanech, Zemanech a vesničanech, kterým je vše ukradené, říkat vnoučatům? Už se nedá nikde koupat, nelze jít se psem na procházku na pole nebo louku bez nebezpečí újmy na zdraví.. Nezávidím Vám.. :(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“