Hnusné a ještě sráč..

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Hnusné a ještě sráč..

Příspěvek od jericho-3 »

https://www.garaz.cz/clanek/test-ojetin ... _campaign=

Němci už by se na ta auta měli vykašlat, umí ho.no , dělají už jen ostudu..Nakonec se přejde na Čínu.. Třeba ty evropské sráče vylepší..(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Tak Ital je hnuj odjakziva a BMW az nyni no. Tak BMW dohnalo Fiat.
Jinak auta nedela Ital a Francouzs, to je pokus o auto a dost zoufaly.
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Záleží na úhlu pohledu. Já to nemám servisuju 4. Byli koupeny do 200000kč mají najeto hmm asi nikdo neví na budikach je na všech 300000km+ A za ten rok a jedno rok a půl co mám zatím nic co bych nedělal na jiných autech.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4641
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

Nesmíte věřit všemu,co pisálkové napíší.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

uiqjirka píše:Tak Ital je hnuj odjakziva a BMW az nyni no. Tak BMW dohnalo Fiat.
Jinak auta nedela Ital a Francouzs, to je pokus o auto a dost zoufaly.
:tajny: :tajny:
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Můj známý si na důchod koupil Z3 se šestiválem a užívá si, k tomu si koupil X5 tu starší, ještě hezkou, byl spokojen měla jen 40000km , lehlo turbo, v pohodě ale chtěl víc, tak koupil X 6 , bohužel měl smůlu, kam přijel slyšel, co si to kopil za hnusa a když se to začalo s.át, tak vyplázl prachy za opravu a auto prodal za méně než předtím..A pak zdědil voňavku Favorita, tak ho nalískal a povídá, seru na tu modernu, na nakupování mi tohle stačí a když si chci užít, vezmu kabrouše BMW..Když jsem kdysi vidět Top GEAR , kteý X6 testoval, nenechali na něm nit suchou , ale to je jejich věc, ale jak se smáli, když auto v mírném kopečku stálo a nemohlo se hnout, člověk si říká, je k něčemu mimo toho, ukazovat se v něm před sousedy?
uiqjirka- český genius , bude sice zase slinit, ale je dobré si koupit poslední SM speciál a přečíst si názory mechánů, kteří se specializují na tu kterou značku a mají methody, jak tyhle moderní sráče udržet v provozu a vždy je dobré si přečíst, hodnocení jednotlivých motorů pro ten který model, té které firmy,KTERÝ JE VŮBEC SCHOPNÝ FUNGOVAT..Je to tristní pohled na výplody moderní doby ... :(
nepropadat panice...
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

To: uiqjirka
Mas pravdu, kdo se nehrabe v elektrice, tak
vi o tom prd

Na plecharine taky se podepsaly
Motory to je na hororovou knizku.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Kam se poděla letecká továrna ..s letadlem made in BMW bych neletěl ani při leteckém dnu..Pokud člověk se srdcem milujících se chce potěšit, tam musí sednout do tohohle...
https://www.garaz.cz/clanek/svezeni-leg ... y-rvac-502
Ale tohle nedoporučuji dnešním střelcům v TDI, měli by namožené ruce, zalehnuté uši a dostali by svalovou atrofii po takovém výkonu. To je auto pro chlapy , kteří k orgasmu nepotřebují modrou pilulku, k řízení posilovače ,elektrárnu pomocníků a vzduchové měchy, aby si nenamohli záda... (LOL)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“