Ducati Monster 750i.e.

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Pravda že jak se mi za mlada líbilo jak ty motorky řvou a burácí tak mě to poslední dobou spíš sere, ale toto je fakt tak akorát...žena říkala že cajk a aspoň je to slyšet
tempest
Přispěvovatel
Příspěvky: 251
Registrován: 18 říj 2009, 13:27

Re: Ducati Monster 750i.e.

Příspěvek od tempest »

[quote="roman1648"]Včera jsem ženě dovezl tohle moto, docela dlouho jsem sháněl něco v původním stavu bez útoku českých kutilů a tunerů, ale povedlo se
Potřeboval jsem něco nízkého protože je menšího vzrůstu, celej život jezdím japonce ale i třeba sv650 bylo vysoké, z této bestie dostane krásně oběma nohama
Vyzná se tu někdo v této značce ? Rád bych se na pár věcí zeptal...třeba jsem si všimnul že to má regulátor tlaku paliva,ten má vývod na podtlak jak to bývá ale nic tam není zapojené?? Moto asi 3 roky stálo, když jí dám karate tak se kolem 7500ot trošku zadusí a pocukne ale nic hrozného, výkon a vše se mi zdá OK, udělám klasiku olej,filtry,svíčky, rozvody dělal než to odstavil,mám i fakturu ze servisu


Ducati mám myslím předepsané u těch starých motorů výměnu rozvodů po dvou letech. Nezáleží, jestli jezdíš, nebo ne. Před pár lety to ještě nikdo nechtěl servisovat, všichni jenom japonce. Hodně štěstí s opičkou...
Uživatelský avatar
Pája 19
Aktivista
Příspěvky: 3492
Registrován: 15 čer 2008, 12:12
Bydliště: u pár dubic

Příspěvek od Pája 19 »

2 roky nebo 20 tisíc km je předpis na řemeny.
Oct asv 2000, DieselPower
tempest
Přispěvovatel
Příspěvky: 251
Registrován: 18 říj 2009, 13:27

Příspěvek od tempest »

Jinak na snížení se dají koupit jiné kosti do zadního přepákování.

http://www.suzukisv.cz/sv-forum/viewtop ... fe066e6176
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“