Začíná přituhovat , ať žije Brusel.

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Další je to, že auto záznamenává průběžně spotřebu vozu , která se poté na STK sečte a pokud přesáhne normovanou spotřebu , tak se bude doplácet pokuta..Není jasno, zda majitel nebo továrna, ale je to kvůli tomu, aby byla z továrny opravdu zaručena průměrná spotřeba v reálu a výrobci nepodváděli..Zatím, to je jen informace , ale je to takový nástřel do budoucna. Bohužel všechny dnešní tlaky na výrobce a snaha zachránit, co se dá, je již 10 minut po dvanácté, kdy už je vše v háji, např. před 10 lety různá varování nikdo neposlouchal, různé pomazané hlavy tvrdily, že to jsou nesmysly, lidé se tomu posmívali,ale jde to tak rychle, že to začíná docházet i těm trubkám..Tají ledovce takovým tempem, že to ani vědátoři nechápou.. A ty důsledky dnes už pozná každý, kde nesedí jen v kanclu , v pátek jde do posilovny a poté jen z auta kouká na řepku a těší se pestrými barvami našich otrávených polí..Nám zapršelo a už si všichni myslí, že je vše zase 0.K. Bude nám vystaven účet, který nezaplatíme. Koronavir -činský vir je takový průzkumník.. :( :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2752
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Země se oteplovala a ochlazovala po miliardy let a žádný vědec ani ekoterorista na tom nic nezmění. A bude tomu tak i miliardy let potom co člověk vymře, třeba na covid.
Ještě na jaře nás strašili pětisetletými suchy a jaká katastrofa nás čeká v létě a hle, planetě je úplně u psí prdele co vyřvávají ekoteroristi, nebo rádoby odborníci, celý léto propršelo, prší i na podzim, vody máme že nevíme kam sní a už cca čtyři měsíce jsem neslyšel jedinýho chytráka říci, tak jsme se spletli.
EU neustále řeší auta, ale vysledek je jen ten že cíleně a pomalu likvidují evropský automobilový průmysl, který se dotkne miliónů lidí, ale letadla, lodě, kotelny, uhelné elektrárny a další skutečně znečisťovatele ovzduší nikdo neřeší. Proč asi ?
Teď tu máme covid 19 a našinec má najednou pocit, že to jsou jediný dva problémy lidstva co nám tu zbyly. Spotřeba a emise aut a nemoc.
Jo a ještě hraboši, skoro bych na ně zapoměl.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8914
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Když už se tady v tom topime tak přiložím. K tomu dodám že celý východní blok (západní taky jen to nikdo nepřizná) před revolucí lil vše do kanálu ( a děla to dál) tak jako západní jelikož vše je jen na oko. Když to projde tak to projde když to neprojde ředitele firmy která to provedla exemplárně potrestáme a jedeme dál. ( o par let později si náhodně všimneme ze daný ředitel od tě doby dělal třeba tiskového mluvčího pro blaaaaa holuby třeba a stát nebo nějaká jiná firma ho platí možná lépe než původně jako ředitele).


No a tím pádem co musíme udělat aby to bylo cítit a dali se ždímat peníze ??? Něco co pocítí občan. Takže třeba teď auta ale podívejte se zpět. Byl to freon bylo to kdesi cosi chvíli to chvíli ono ale realita??? Přestane se o tom mluvit najdeme něco jiného. K freonu nesmí se používat že?? Spousta firem v době kdy to bylo “aktualni” dávala na své spreje a ledničky freon free a dnes ???? Někdo dava dal někdo neřeší a co freon se používá dal ( samo v menší míře) ale používá a děla někdo něco zmizelo to. Udivuje mne ze prostý občan chce toto změnit. Vždycky se najde někdo kdo bude hlásit kázat ale na 95% se zviditelní a jde řídit korporat za měsíční rentu kterou nikdo (většina z nás) nikdy neuvidí jako vyplatu nebo potom každé hlásá vodu ale sám pije víno a žije opět z nějakého zviditelnění v nějaké státní pozici. Vím ze můj přístup není nejlepší ale já mám v prdeli tento tok věci já nezmenim na hlásání a zviditelnovani nemám čas a naladu a snad jsem zabezpečil sebe a doposavad i děti tak abych já dožil slušně.

Je to můj osobní názor .........
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

favo píše:Země se oteplovala a ochlazovala po miliardy let a žádný vědec ani ekoterorista na tom nic nezmění. A bude tomu tak i miliardy let potom co člověk vymře, třeba na covid.
Ještě na jaře nás strašili pětisetletými suchy a jaká katastrofa nás čeká v létě a hle, planetě je úplně u psí prdele co vyřvávají ekoteroristi, nebo rádoby odborníci, celý léto propršelo, prší i na podzim, vody máme že nevíme kam sní a už cca čtyři měsíce jsem neslyšel jedinýho chytráka říci, tak jsme se spletli.
EU neustále řeší auta, ale vysledek je jen ten že cíleně a pomalu likvidují evropský automobilový průmysl, který se dotkne miliónů lidí, ale letadla, lodě, kotelny, uhelné elektrárny a další skutečně znečisťovatele ovzduší nikdo neřeší. Proč asi ?
Teď tu máme covid 19 a našinec má najednou pocit, že to jsou jediný dva problémy lidstva co nám tu zbyly. Spotřeba a emise aut a nemoc.
Jo a ještě hraboši, skoro bych na ně zapoměl.
Tohle je přesně ten argument, který vše vysvětlí, vše vyřeší a nikdo nemusí dělat nic. A že oteplování neoteplování si to tady kurvíme to těmhle chytrákům nevadí. Já chytal raky jako malý kluk a dnes je tam stoka. Podle fava je to běžné, jak běží čas, tak se vše mění.. A že mizí nejen lesy, ale i remízky apod. nikomu nevadí, trubkám nedojde, že všechny tyhle věci způsobují právě ty problémy,přitom každý idiot ví, že když má na zahrádce stromy, tak se i mění klima té zahrady..Je tam prostě příjemně..Ale burani to vykácí , dají tam bazen , zacachtají se a jsou spokojeni. Chodil jsem 15 let do školy , a ani tam nikdo přírodu neřešil, debilní čehůni si své prostředí systematicky ničili /a nejen to/ , dnes 60% toho, co se vyprodukuje na polích jde do bioplynek..Vadí to těm čehůnům, kteří mají malé děti,a jsou posrani už jen z toho, když zakašlou, ale klidně sednou do traktoru a perou tam jedy, kácejí co vidí , hlavně že si pak ta trubka koupí předraženou sračku z koncernu apod. a má orgasmus.. Oni na své děti serou z vysoka, jejich pohodlí je jim přednější..A to je celý problém životného prostředí, přitom stačí tak málo..Ale máme muzea, kde dětem poté ukážeme co to je motýl, pustí jim desku, jaké zvuky vydávala křepelka, jak rychle běhal zajíc apod. Ale možná je to ani bude zajímat, jejich mozečky už budou pořád jen online..Největší bohatství jsme promrhali a ani si toho nevšimli. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Co si volíte to si volíte, já volím SPD a nestydím se za to, chci vypadnout z konglomerátu mafie a SSSR. V listopadu bude krásná ukázka demokracie v USA, můžete se pak podívat do zrcadla když to tam hodíte demobloku?
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

To že je príroda poničena sa bavit ani nebudeme to je každemu snad jasne tady na okolí jak sa preda starší barak každý vyreže všetky stromy nabucha zamkovku a diví sa že v lete sa nedá dýchat.

mna najvís sere ta zaslepenosť EU alebo celkovo tých ekologu v autach su navimýšlane blbosti na znížený emisii start stop systemy,rekuperacie elektricke vodne pumpy...atd su zvedavý co tam budu montovat ked EU teraz pritvrdí
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Stačí se národově podívat do zrcadla a člověk se zastydí. Proč takový rakušáci , švýcaři a seveřani si přírodu chrání a my v této kotlině zkurvíme co můžeme? Švýcaři zavedli první po USA katalyzátory, kdy ještě v podstatě nic moc nehrozilo a my tady se nemohli na křižovatkách ani nadýchnout.. A voliči u nás volí SPD , která na plné kule dělá vše pro Putina? My nejsme švýcaři, kteří používají plebiscit,ale rudí pohrobci..A nadávat na EU je kopanec do vlastního hnízda, KDO POSÍLÁ A VOLÍ REPREZENTANTY NAŠEHO STÁTU DO EU? HÁDEJTE...no přece my čehůni..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Di do piče s Putinem. Putin nemá nic na práci, jen řešit s Okamurou nějakej státeček o rozloze nula nula prd ??? Se vzpamatuj. (LOL)
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 708
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Za každý gram navíc platí automobilky peníze do pokladničky Bruselu. Tak, proč nepřitvrdit, at se plní...A to je pěkná kopa...
Některým se nevyplatí investovat do vývoje, uprav, tak to zaplatí...A zaplatí to následně zákazník...
Jen se divím, že si to automobilky nechávají líbit. Přitom na to mají páky...Ale v tom bude asi něco jiného...
Výsledek bude, že se budou udržovat v dobrém stavu stará osvědčená auta a vozový park bude stárnout. Následně hlavy v Bruselu schválí nějaké protiopatření na majitele takových aut, aby zamezilo provozu .
Nyní čekám, kdy se objeví zákaz ovládání dotekem infotamu, některých funkcí v automobilu, které můžou odvádět pozornost řidiče pohledem na infotime. S některýma bych souhlasil...
Máme se na co těšit ….
To je situace!
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Konečně se jim rozsvítilo , bohužel rozjetá byrokratická kobyla má velkou setrvačnost. Ale stačilo by, aby zákazníci používali selský rozum a prostě to nepožadovali, anebo odmítali..Bohužel chtít od některých lidí logické myšlení, je nesmysl.. :)
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:Konečně se jim rozsvítilo , bohužel rozjetá byrokratická kobyla má velkou setrvačnost. Ale stačilo by, aby zákazníci používali selský rozum a prostě to nepožadovali, anebo odmítali..Bohužel chtít od některých lidí logické myšlení, je nesmysl.. :)
Hele, tak začni u sebe a prodej ty vraky EURO 0 co máš doma a kup si nový italský skvost EURO6 aby jsi zachránil ty remízky a raky v řece. Hulíš tady starou T4kou a bravem a kydáš jak tu čehůni vše zničili. Já nejsem žádnej super ekolog a myslím, že auta toho na planětě neposerou nejvíc, ale lodě, letada, fabriky atd jistě
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jseš blb, místo slintů jsi měl poslouchat před chvilkou rozhovor s Václavem Cílkem od 18.30 do 19.00. Ale je mi jasné, že jako pravá česká trubka ani nevíš, kdo to je..Člověk své názory musí konfrontovat právě s názory lidí, kteří o tom něco vědí a právě to nejsou ty české uchvístané trubky, kterých je zde plná kotlina. Já to pravidelně dělám, a když slyšíš více názorů, tak se postupně můžeš orientovat ..Ale problém je, že to stěžují armády populistů , vychloubačů a vychcánků, kteří říkají jen to, z čeho mají prospěch, nebo to,co právě ty trubky chtějí slyšet.Bohužel si trubka vždy do svého čela zvolí obdobnou , i když rádoby chytrou trubku vyšší kategorie, než je sám. Ale skvělí a chytří lidé tu naštěstí pořád jsou...To je naše jediná naděje..
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

To jo a ty jsi všech chytráků král ;)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“