Pánové, co říkáte na Vémolu?

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Ano, chodil jsem do posilovny kde s námi byli zároveň ti co trenovali kick-box a mluvili jsme spolu a viděl jsem co tam děljí. Jak tam do sebe kopou. Když mě dal ráno kolenem jen tak malou jsem myslel že se poseru. Když jsem mu to pak měl oplatit div jsem si nezlomil nohu já o něj.
Pro ně je to prostě zábava, zmlatit se co nejvíc co to jde.
A jestli si myslíte, že oni jedou na plno tak jste mimo, když ti dá ránu rovně do ksichtu, tak tě se jen oklepe a jde po tobě zas, když ji dáš šikovně pod bradu tak semu zapruží hlava a je mimo.
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Něco jiného je trening a něco jiného je boj o vítěze. Třeba sportovní karate nikdy nešlo naplno a bylo "těžší" než to ostré, protože se dotyční musí naučit svůj úder zastavit, což je náročnější, než dát ránu naplno..Nejvíc třeba v boxu unaví rána do vzduchu, která rozhodí celé tělo ve stabilitě a ubere energii..Je to stejně odvaha do té klece vlézt, nechat se kopat do holení a očekávat různé nabušené magory , kteří mají bolest jako stimul. A to divadlo okolo, to vyhrožování, urážení apod. Mě se nejvíc líbili v boxu bratři Kličkové z Ukrajiny, často jim protivníci nadávali, plivali na ně a třeba starší Klíčko stál, usmíval se a pa mu prostě rozbil držku...A přitom vypadal jako obyčejný velký chlap a soupeři měli často vymakané bubliny z posiloven , mnozí často i sypali a co jim to bylo platné, tohle prostě musí v chlapovi být..Pár jsem jich znal a vyznačovali se klidem, ale když se naštvali, jen to lítalo ...A málokdy problém vznikl od nich... :)
nepropadat panice...
NOVON
Aktivista
Příspěvky: 1784
Registrován: 09 zář 2009, 20:10
Odpovědi: 1
Bydliště: Kopr

Příspěvek od NOVON »

Normální pouliční rváči..Tohle nemá s bojovým uměním a sportem nic společného..
Možná tak v úplných začátcích.
VW Touran 1.6 MPI BSE 75 kw,LPG
Octavia 2 Combi 1.6 MPI BSE 75kw
amg124
Přispěvovatel
Příspěvky: 376
Registrován: 22 led 2012, 09:35
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od amg124 »

Vémola? To mi nic neříká. Asi jsi měl na mysli výmoly. Výmoly na silnici samozřejmě nemám rád jako každý. :-)
ex-MB 124 AMG 3,2l 24V, VW Golf I 1,6D, Seat Toleto 1,9 SDi, VW Passat B4 1,9TD, MB C-klasse, S202, 2,5TD, Škoda Felicia Combi 1,9D, Fiat Brava 1,9D, Citroen Berlingo 1.9D, Renault Laguna 1.8 16V, VW T4 Doka 1.9D

Mazda Fighter 2.5TD 4x4
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A vidíš, já si myslel, že to je sledovaný sport. Před chvílí jsem sekal dříví a dostal jsem do holeně pecku, až jsem poklesl v kolenou..Představa, že mě tam někdo záměrně nakopne , mne děsí. Jak píše NOVON, je to podivné soutěžení , kde se v podstatě může vše, a když se rozhodčí špatně dívá a nezaznamená mávání rukou škrceného, tak pokud jej drží v sevření magor, což je častá věc, může být o jednoho méně.. :o
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“