Tepelná izolace kouřovodu

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

Asi jsi vyjimka, nemas problem se zaspinit :)
Takovych je jak safranu.
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Ja mám tiež VŠ, ale som aj vyučený automechanik a celý život sa venujem hlavne tomu, v montérkach mi je lepšie ako v saku a kravate. Ale je pravda že na ostatné remeslá som trochu ľavý, elektrika, inštalatérstvo zvládam v pohode ale skôr myslím tak oklady, dlažby a pod to si radšej niekoho vždy zavolám. Ale fakt väčšina mladých sa nechce venovať remeslám, chyba sa stala po revolúcii keď sa “montérková robota” stala hanbou a až v posledných rokoch sa to začína vracať do normálu. VŠ má podla mňa význam len v prípade nejakého normálneho odboru, medicína, technika a pod. neviem ako v ČR ale myslím že tak 70% VŠ na Slovensku sú pootvárané úplne nezmyselné odbory…
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19313
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Je to tak no...já dělal léta v automotive, pak i na manažerských pozicích zlatem placených ale utekl jsem od toho, je to něco za něco,od té doby se léčím s vysokým tlakem a celkově jsem zchřadnul (rofl),když to někdo sleduje zvenčí vidí jen že jezdíš služební károu,lítáš si po celým světě,máš toto a tamto...ale tak to opravdu není,firmy z tebe vysají maximum a když už nemůžeš tak tě kopnou do prdele,aspoň moje zkušenost, raději budu dělat za mnohem míň a v klidu
Spoustu věcí kolem domu i na domu si rád udělám sám když je čas,a když to neumím,rád si nechám poradit a přiučím se, asi tak
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Ano presne, ja by som na manažérsku pozíciu nemal žalúdok, ono to je skôr také politikárčenie, ojebávanie čísel, kecy a herectvo ako normálna robota ale človeka to časom položí morálne aj psychicky a nakoniec aj fyzicky. Mne sa tiež niektorí ľudia zo začiatku čudovali že prečo robím autá a chodím v špinavých montérkach “keď mám naviac” ale myslím že časom to všetci pochopili.
amg124
Přispěvovatel
Příspěvky: 376
Registrován: 22 led 2012, 09:35
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od amg124 »

Pánové vaše starosti bych chtěl mít. Teď je řemeslníků nedostatek to jo, ale to je jen na krátkou chvíli. Vždyť plno šikovných lidí se sem k nám plaví přes moře i na člunech, tak moc jsou chtiví práce u nás. :D
ex-MB 124 AMG 3,2l 24V, VW Golf I 1,6D, Seat Toleto 1,9 SDi, VW Passat B4 1,9TD, MB C-klasse, S202, 2,5TD, Škoda Felicia Combi 1,9D, Fiat Brava 1,9D, Citroen Berlingo 1.9D, Renault Laguna 1.8 16V, VW T4 Doka 1.9D

Mazda Fighter 2.5TD 4x4
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19313
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jo, ti sem určitě přijeli dělat...když jsem byl posledně v Německu v Mnichově tak mi bylo na blití,všude samá pakáž,bydleli s náma na hotelu kterej platil stát ( nás stál nocleh se snídaní 79,- EUR ) , přes den chrápali a v noci dělali bordel,takže tak
Když ho postavíš k lopatě tak bude marně přemýšlet k čemu to je,posadíš ho do auta,bagru,tak ti ho ukradne,když se ozveš tak ti píchne kudlu do zad...
Pánbůh zaplať že se navalili víc na západ a ne k nám,jen ať si tam jsou
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

S instalace kamen, se stala politicka diskuze :)
amg124
Přispěvovatel
Příspěvky: 376
Registrován: 22 led 2012, 09:35
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od amg124 »

anydraj píše:S instalace kamen, se stala politicka diskuze :)
Celej svět i kamna se točí okolo ženskejch, chlastu a politiky :D
ex-MB 124 AMG 3,2l 24V, VW Golf I 1,6D, Seat Toleto 1,9 SDi, VW Passat B4 1,9TD, MB C-klasse, S202, 2,5TD, Škoda Felicia Combi 1,9D, Fiat Brava 1,9D, Citroen Berlingo 1.9D, Renault Laguna 1.8 16V, VW T4 Doka 1.9D

Mazda Fighter 2.5TD 4x4
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

Ale joooo, clovek se musi zasmat, jinak by to stalo zaprd
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Je to ale pohoda, když máš protekci, mám známého s kterým jsme často konzumovali český chmel a ten má /měl/ firmu topení voda a má 2 syny, kteří dnes jsou vlastně TA FIRMA. Jeden dělá elektriku , druhý montáž. Klucí jsou bezvadní,šikovní ,usměvaví a přímí..Tchyni odešlo el. topení a jelikož má nějakou pojistku , tak očekávala, že jí E.O.N. opraváře pošle...Pořád nic, byla jim zima, tak jsem zavolal klukovi tohoto známého. Povídá,/ bylo to v ůterý/ , hele, v pátek ráno v 9.00 tam přijedu, máme toho víc, nevíme co dřív..V pátek v 9.05. se zhoupla Octa , zastavila a já se až zarazil.., /dlouho jsem ho neviděl/vylézal "Vemola" , že nemohl ramenama projít a povídá s ůsměvem, sorry, dřív to nešlo..Povídá, kouknu a dám vědět, za 20. minut volá, je zarezlé čerpadlo a uvidíme pak co dál, přijedu v pondělí nebo v úterý a opravíme. V pondělí odpoledne to bylo, volal, hele mají to v cajku..Tchyně jej "zavalila "penězi, a já sklidil obdiv, co to mám za známé. A mne veelmi potěšilo, že takový mlaďasové také jsou a něco umí...Vždy jsem měl ůctu k vzdělání, ale pokud je to jen cesta k stálému blahobytu pod státem, ne např. manager a profese, kde jde o něco , apod. tak mne naštve, když se posmívají těm, co jedou na své triko a melou něco o tom, že je živí.... (wallbash)
nepropadat panice...
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

Jericho, nemuzes to napsat trosku slohove ?
Po tobe cist ty prispevky je dilo
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já měl ze slohu jedničku, ale je možné, že je to dnes jinak. Napiš mi ten správný způsob nebo mi to oprav jako učitel.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14265
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

(LOL) Díky, naposled jsem slyšel východniarsky hutoric před 44 lety v armádě..
nepropadat panice...
tom hanks
Přispěvovatel
Příspěvky: 254
Registrován: 27 črc 2015, 21:08

Příspěvek od tom hanks »

jericho-3 píše:Já měl ze slohu jedničku, ale je možné, že je to dnes jinak. Napiš mi ten správný způsob nebo mi to oprav jako učitel.. :)
Jak si s tím svým pravopisem mohl mít jedničku , plno keců ala první republika ale věčně podobný perly jako ů na začátku slova a nebije tě to do očí , přitom jsou ty klávesy vedle sebe , nám známku slohu vždycky snižovaly i gramatický chyby ( a všimni si že jsem nenapsal "ssnižovaly" :D )
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“