spojky

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Ja tak 15roku zpatky sem volal zedníku či by mi nenalepili dlažbu v dílne a videli podklad tak "celú dielnu musíš vyzbíjat podlahu ven je to masne a hrbate na to nic nechytne" ja pohoda tak sa to vyzbíjalo tak to byl majster skontrolovat a ríka " nechceš už ked to budeme betonovat odizolovat a dat do betonu nejake trubky na podlahove vykurovani? " ríkam prd to nepotrebuju pero mi stojí stojí non-stop stale kratese kratke tričko.

...teraz si spomenu ked ide zima od noh a človek si musí kleknut na zem (LOL)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 556
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

ahojte, teraz ma nadadlo pri tejto teme je možne že keby nema motor / prevodovka vodiace valečky osadenia ,viete čo myslim valčeky podobne su aj na hlave/ bloku pre usadenie tesnenia a vystredenia .. ale spat ku spojke je možne že keby su tam neni tie vystredovaky a bolo by to len na šroboch dotiahnute /vystredene že by zničilo lamelu ( Ducato 3,0D 160koni) :) udajne to cele vybruje teraz to auto...(pred tym roztrhlo lamelu ostal tisichran a lamela urvata po obvode nity udržaly ale udzubalo ju po obvode na na jtenšom mieste bola cca 2ročna ..teraz sa menila druha komplet spojka LUK a že to fest vybruje a neda sa stym jazdit.. nepamatam si či tam tie osadenia boli už :/
BMW E36 316 limo
BMW E36 316 Coupe
BMW E36 316 Compact
BMW E36 318IS limo
BMW E34 520i limo
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Ano, ty rolny jsou zásadní,převodovka musí být vůči motoru v ose,jakmile je uhozená/vyosená,nefunguje to správně - špatně vypíná,hlučné ložisko atd, mám několikrát potvrzeno starý boxery co jsme dělávali kdysi
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 556
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

roman1648 píše:Ano, ty rolny jsou zásadní,převodovka musí být vůči motoru v ose,jakmile je uhozená/vyosená,nefunguje to správně - špatně vypíná,hlučné ložisko atd, mám několikrát potvrzeno starý boxery co jsme dělávali kdysi
.....(kua tam tak si to zapokujem dufam že to bude stačit len volako povisunut bez vela prace . a najst volake stredenia z druheho motora prehodit ked tam budu chybat ale tajne verim že su tam tie vystredenia,su dva hore na bloku u 3,0D 160kw som už kukal na demontovanom motore.(LOL)
BMW E36 316 limo
BMW E36 316 Coupe
BMW E36 316 Compact
BMW E36 318IS limo
BMW E34 520i limo
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“