Čínské rozdělovací hlavy

Noví uživatelé prostudovat jako první! Vytvořený souhrn témat na často probírané dotazy.
Téma mohou zakládat jen moderátoři - pokud máte nápad, kontaktujte Reeshu, nebo Dukese

Moderátoři: šulda, Moderátoři

brz00ro
Sběrač informací
Příspěvky: 31
Registrován: 21 čer 2010, 20:42

china

Příspěvek od brz00ro »

na fabriky z číny je spoleh, stejně si to tam bosh i další nechávají dělat... ale na ty čínský překupníky, se kterými se dokážete jako normálni lidi spojit... to se teda spolehnout nedá.

Kdo z vás tam byl, ví, že je za super vebem boreček, co vyběhne ven na tržnici... něco levného sebere a pošle... a jesltli ti to sedí nebo je k něčemu je mu úplně fuk.
******************
Chci nový šicí stroj: šicí stroje
vyšívání - výšivky zdarma a myslíte na Vánoce 2011
majto22
Sběrač informací
Příspěvky: 40
Registrován: 19 zář 2012, 12:38

Příspěvek od majto22 »

de sa da objednat ta bosh hlava popripade niake cislo znej objednavacie a cena cca ?
dzonyy
Sběrač informací
Příspěvky: 47
Registrován: 19 zář 2013, 19:50

Příspěvek od dzonyy »

Všetko sa dá objednať, posielam org. vyobrazenie čerpadla, ako vyzerá hlava z org.katalogu bosch. Ak máš vážny záujem, tak sa ozvyObrázek
tuner
Aktivista
Příspěvky: 2767
Registrován: 24 led 2006, 11:32
Bydliště: Carlow (IRL), nebo skoro Brno

Příspěvek od tuner »

Myslis ze to je aktualni po roce? :D
G2,r88,mTDI,4x4,přev.ASD,ABS/EDS,Digifiz,klima, moped Honda VTR
A4,r99, 2,5TDI, AFB, 670t.km
Uživatelský avatar
cin
Aktivista
Příspěvky: 1582
Registrován: 27 led 2010, 15:42
Bydliště: jihlavsko

Příspěvek od cin »

A me by to i zajimalo :? , klidne mi tvou nabidku na novou 12 hlavu Bosch posli, klidne i do SZ, vse samozrejmne jen nezavazne, pro informaci :)
O1 ASZ - 200 ps 436 Nm SW TDI Fun HW Marena TDI
Jawa 250 - 559
Zetor 25A
Qxkiller
Přispěvovatel
Příspěvky: 90
Registrován: 28 črc 2013, 11:24
Bydliště: Zbiroh (Líšná)

Příspěvek od Qxkiller »

také by mě zajímala cena origo 12mm bosh pro rotačku asv a kde případně pořídit skutečně origo klidně pište SZ.
Tarkin
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 09 kvě 2018, 19:44

Příspěvek od Tarkin »

Přidám i já svou zkušenost. Koupil jsem 12mm hlavu z ebay na 5 válec TDI do Volva S80.

Značka "jettex", koupeno na ebay, pravděpodobně to samé by se dalo najít na Ali.
Hlava po 6000km, pistek se rozlomil vejpůl, naštěstí to nezničilo nic okolo. Nicméně i kdyby pistek nepraskl, na hlavě jsou známky opotřebení jak po 400 tis km. Hádám že reklamace mi na ebay neprojde.
Volvo S80 D5252T: Stage 1, Do88 IC, Simons exhaust, Catch can, PUR, Eibach PRO KIT, HP Audio+STP&Gladen
Tarkin
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 09 kvě 2018, 19:44

Příspěvek od Tarkin »

Obrázek
Volvo S80 D5252T: Stage 1, Do88 IC, Simons exhaust, Catch can, PUR, Eibach PRO KIT, HP Audio+STP&Gladen
Uživatelský avatar
DIESELPOWER office
uživatel
Příspěvky: 672
Registrován: 18 říj 2012, 20:23
Bydliště: office
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DIESELPOWER office »

majto22 píše:de sa da objednat ta bosh hlava popripade niake cislo znej objednavacie a cena cca ?
Ano, je možné objednat: https://shop.dieselpower.cz/rotacni-cer ... el--bosch/
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „FAQ - časté dotazy - řešení, postupy“