Lepidlo pod dlažbu do garáže ?

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 692
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Příspěvek od mirek999 »

Trochu povol, opravdu Tě to bude jednou srát. Pár dovolených za rok pro ty děti nic není. Je to momentální vau zážitek, ale za chvilku o tom nevědí. Lepší je dělat menší věci, ale častěji. I jenom taková procházka do lesa, jakou udělá radost. Myslím u dětí do věku cca 10 let.
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Ja mam takisto 5ročneho syna tak sa pýtam a tiež hladam nejaký kompromis aby sem byl co najvíc s ním. Ono 15roku uteče jak nic a potom jak spomínali aj tady kluci decka už strata zajem len kamaradi a huba otrčená ven z baráku.
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jj, je to tak no,léta pak člověk nevrátí, to je jasný (crazy)
Pepíček
Přispěvovatel
Příspěvky: 848
Registrován: 01 dub 2016, 20:51
Bydliště: Posázaví

Příspěvek od Pepíček »

No vidíte to. To já zase měl opačnej problém. Dcerka zhruba od 7mi let pořád někde trajdala s kamarádkama z města. Ona tim městem taknějak načichla, že na vsi se ji nelíbilo a drží jí to dodnes. Rambajs, městskej cvrkot a hafo lidí, to je její. To zas já nemusim. Nějaký procházky po lese a tak podobně, to ji nikdy nelákalo. Teď je ji 18, je z baráku fuč a s přítulkyní jsme tady sami.
VW Golf IV 85 kW AJM
Mercedes GLK 320 CDi
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Tak sa nečuduj keď od 7 rokoch sa flakala po meste aj tak sa čudujem ze až v 18 rokoch isla do sveta :D, väčšinou také dievčatá sú už aj v 16 v tom, všetko je o výchove a sam viem ako ten život v meste vie deťom ale hlavne rodičom narobiť vrásky na tvári, v tejto dobe to vôbec není ľahké preto je dôležité aby to dieťa malo k svojim rodičom puto a co najviac lásky od nich cítila až nepodlahne na zle chodníčky.
BMW 330 ix
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Pepíček píše:No vidíte to. To já zase měl opačnej problém. Dcerka zhruba od 7mi let pořád někde trajdala s kamarádkama z města. Ona tim městem taknějak načichla, že na vsi se ji nelíbilo a drží jí to dodnes. Rambajs, městskej cvrkot a hafo lidí, to je její. To zas já nemusim. Nějaký procházky po lese a tak podobně, to ji nikdy nelákalo. Teď je ji 18, je z baráku fuč a s přítulkyní jsme tady sami.
Ono se to poté otočí, mě se libilo na vesnici u příbuzných jako malému capartovi, pak přišla adolescence a už bych tam nešel ani za nic, mládí chce akci, seznamování a džemování a až budou snášet na hnízdo, tak se uklidní a možná budou i chtít zpět. Už dnes se část měšťáků stěhuje na vesnici, pokud to není moc z ruky. Chtějí už svůj klid..
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“