RNS 315 aktualizace map

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
zsarauer
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 22 zář 2007, 11:14

RNS 315 aktualizace map

Příspěvek od zsarauer »

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na aktualizaci map v této navigaci.

Našel jsem inzeráty s cenovkou okolo 700-800,-Kč, e-shopy s cenou okolo 2500,- ale i 4500,-
Všechno byly nabídky na nejaktuálnější mapy.
Máte někdo s tím zkušenosti?

A pak jsem se chtěl ještě zeptat, které mapy jsou pro mě lepší. Západní nebo východní Evropa.
Jezdím většinou po České republice a v blízkosti přilehlých států (Německo, Rakousko), a nebo cestou k moři Slovinsko, Chorvatsko.

Díky
VW Golf Plus LIFE (521) 1,2 TSI [2013] 63kW/85HP
bobo99
Přispěvovatel
Příspěvky: 66
Registrován: 09 zář 2006, 09:51
Bydliště: Habartov

Příspěvek od bobo99 »

Koupit sd kartu na ali se zmenou CID,stahnout mapy west v12 nahrat a pak v linuxu kartu zamknout-jsou navody na netu a opravdu to funguje-3 dny mam novou mapu nahranou a bez problemu,jen ta prace to dat dohromady,kdyz jsem rodilej windousak .-))
Uživatelský avatar
Matrix
Aktivista
Příspěvky: 1478
Registrován: 23 led 2006, 15:19
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Matrix »

Používat tuhle navigaci je sebemrskačství. Navigace, ve které se nemohu posouvat po mapě a můžu zadávat jen konkrétní adresu cíle, bez průjezdních bodů jsem už dávno zavrhnul. Takže ji používám jen čistě jako orientační mapku. Používám Sygic, Mapy.cz, Google Maps a další, kde máš i dopravní informace apod. Pokud bys ale přesto stál o aktuální mapu, která je defakto již víc jak rok stará a tím i neaktuální, kontaktuj člověka "clouseau" ze Škodahome fora.
Volkswagen Golf Plus, MR12, 2.0 TDI - 103 kW, CFHC, 230.000 km
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“