Emise červenec 2021

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19322
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jo to jsme dělali, před stk pár děr do výfuku 10mm vrtakem a pak zavařit, emise cajk (rofl)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

roman1648 píše:Můžu vědět co má ta slohovka o politice v tvém podání společného s emisema? Oba dva zase blijete hovna... Už se na to fakt vyserte :x
Ty emise někdo nařídil a někdo s tím souhlasil. Možná tě to nezajímá, ale už nebudeš dělat díry ve výfuku. Chce to se zajímat i o věci okolo, které to způsobují a nech hovna tam kde jsou..Protože vždy ignoranti zapříčinili to, že jsme v průseru..Ono ti to jednou dojde a budeš se divit..
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

roman1648 píše:Můžu vědět co má ta slohovka o politice v tvém podání společného s emisema? Oba dva zase blijete hovna... Už se na to fakt vyserte :x
Odpusť, to téma jsem založil já a na ty plky jelita jsem nemohl nereagovat ;)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19322
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Ji v pohodě ale plno témat se zabilo tím že se spustil místo věcné debaty, stroj na hovna (rofl)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tak ukaž stroj na moudra, když je u tebe vše jen o hovnech. Zatím jsi oslovil geniálním návodem na provrtání výfuku. Já blbec vždy zapomenu na to, že mnozí se dívají dopředu klapkami jako tažná kobyla. Ale slova o vylučování, to už jste se naučili.. :o
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“