Lesteni hliniku okna

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
JeníkRS
Aktivista
Příspěvky: 3508
Registrován: 11 lis 2010, 20:24
Bydliště: PRAHA - ve svém

Lesteni hliniku okna

Příspěvek od JeníkRS »

Kluci cim nejlepe vylestit hlinik. Mam je z venkovni strany oblozeny hlinikem a je to uz hnusny. Necekam ze to bude svitit jako na alu diskach, ale aby to nebylo uplne zasle zase. A taky abych na tom nenechal ruce.Obrázek
-Superb 2 combi 2011 CFFB+MVolesko. Eibach -4cm 19"Aneto
Ex-Octavia I combi 2004 1.9TDi ASV+MVolesko. Puky TT, Mam/Egr/Kat off, xenony, 288mm, Eibach -4cm, triplling on, 17"Spider
-Derbi Atlantis 2T
Zacatky: Tipo,Clio,BX,Felicia,Fabia
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Teď tu oxi vrstičku sundáš jen tam kam šáhneš bez demontáže, pokud to poté něčím neochráníš - lakem apod. - tak si hliník bude oxidovat zase po svém, a pak to stejně začne od míst, na které nyní nešáhneš ... Myslím, že bez demontáže to bude ztráta času bez dlouhýho efektu.
Uživatelský avatar
JeníkRS
Aktivista
Příspěvky: 3508
Registrován: 11 lis 2010, 20:24
Bydliště: PRAHA - ve svém

Příspěvek od JeníkRS »

Jo je mi jasný,že to nevydrží x let. Spíš bohužel je to hnusný tak chci aspon nějak to vylepsiš
-Superb 2 combi 2011 CFFB+MVolesko. Eibach -4cm 19"Aneto
Ex-Octavia I combi 2004 1.9TDi ASV+MVolesko. Puky TT, Mam/Egr/Kat off, xenony, 288mm, Eibach -4cm, triplling on, 17"Spider
-Derbi Atlantis 2T
Zacatky: Tipo,Clio,BX,Felicia,Fabia
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Prosim ta co to je? To je najaky hlinikovy posuvny system oken? Neda sa ten obklad proste dat prec a spravit neco krajsi treba z dreva?
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
JeníkRS
Aktivista
Příspěvky: 3508
Registrován: 11 lis 2010, 20:24
Bydliště: PRAHA - ve svém

Příspěvek od JeníkRS »

To je obklad na okne. To vis 30 let stary byt. Udelal jsem komplet vse novy, ale okna nevymenil tak aspon na balkone to chci mit hezci. Do ulice na to kaslu :D ale uz jsem koupil sadu na cisteni a vypada to lepe
-Superb 2 combi 2011 CFFB+MVolesko. Eibach -4cm 19"Aneto
Ex-Octavia I combi 2004 1.9TDi ASV+MVolesko. Puky TT, Mam/Egr/Kat off, xenony, 288mm, Eibach -4cm, triplling on, 17"Spider
-Derbi Atlantis 2T
Zacatky: Tipo,Clio,BX,Felicia,Fabia
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

vybrousit zlehka pod vodou, do flexy nebo vrtačky hadrák,leštící pastu a bude to jak psí koule
pak to stačí odmastit a stříknout klarlakem,tu oxodaci vlivem povětří hoooodně zpomalíš
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

nebude sa ten lak z teho šupat? bude to hladke po leštení a nažrane pasty
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Musí se to ošetřit předtím reaktivním základem, to jsem zapomněl napsat...ideálne třeba Bonderite od 3M, ale je to drahý jak čokoláda...
Uživatelský avatar
JeníkRS
Aktivista
Příspěvky: 3508
Registrován: 11 lis 2010, 20:24
Bydliště: PRAHA - ve svém

Příspěvek od JeníkRS »

Díky...koupil jsem leštící sadu na vrtačku. Docela to je znát,ale jde to pomalu a chut ubejvá :D :D
-Superb 2 combi 2011 CFFB+MVolesko. Eibach -4cm 19"Aneto
Ex-Octavia I combi 2004 1.9TDi ASV+MVolesko. Puky TT, Mam/Egr/Kat off, xenony, 288mm, Eibach -4cm, triplling on, 17"Spider
-Derbi Atlantis 2T
Zacatky: Tipo,Clio,BX,Felicia,Fabia
Rouballik
Přispěvovatel
Příspěvky: 148
Registrován: 06 kvě 2007, 17:38

Příspěvek od Rouballik »

Chuť na co ? Na manželku? :D

Já když jsem leštil hliníkový lišty, tak od tý doby vůbec nechápu jak někdo může dělat celá alu kola. Podle mě je to určitá forma úchylky nebo masochizmu. Milion pastiček a mastiček a koutoučků a nakonec ti tam zbude jebák, kterej nejde vyleštit. Čtyři lišty pod ona jsem dělal asi 8 hodin, aby to vypadalo podle představ. Fakt nechápu..
ZZZzzzzZZZZzzzzzzZZZZZ
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“