Obsah fóra Dieselpower forum
Obsah fóra Dieselpower forum Přihlášení Registrace FAQ Seznam uživatelů Hledat

Obsah fóra Dieselpower forum » Evropské vozy - ostatní » Volvo V60 D3 2011 zateka cez šiber
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma 
Volvo V60 D3 2011 zateka cez šiber
PříspěvekZaslal: út září 07, 2021 6:18 pm Citovat
RAPIDmen
Přispěvovatel

ahojte nerešili ste to niekto ? kadial čo a ako ...? idem zhodit strop a pozrem kadial to tam mlati do auta...udajne odtoky od šibra boli čistene drotom a aj odtoky od motor.priestoru...voda je stale udajne od stropnice je to jednoduchy šiber klasicky zasuvaci žiadna panorama

BMW E36 318IS limo
BMW E34 520i limo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PříspěvekZaslal: út září 07, 2021 9:10 pm Citovat
RAPIDmen
Přispěvovatel

Tak polial som zatvoreny šiber asi na 6tich miestach to prekapne ( medzi plechom šibra a vyrezom na streche ,samozrejme stym sa počita že to neni na 100% tesnenie a preto je to navrhnute tak ako u každeho že odkvapne to iba to velkeho plastu popod strešnym oknom a ten to zvede 4hadičkami každom rohu...potom som priamo nalial pri otvorenom šibry do odtokov ( do prednych dvoch) (zaplavovalo stranu spolujazdca) spod podblantikov vytekalo zpoza laveho kolesa a prave nič tak som zhodil torpedo pod stieračmi a bola hadička v kasny nevytiahnuta a + to ešte bolo vyskočene aj zvnutra auta je tam akesi plastove gumove kolienko prechodne a do toho je vopachata šeda hadička od odtokov šibra.,,,foto hadičky davam dole Smile

BMW E36 318IS limo
BMW E34 520i limo
PříspěvekZaslal: út září 07, 2021 9:12 pm Citovat
volvo pan
Přispěvovatel

Volvo má bejt hranatý, s tutim di do piče Velmi ??astn? Zkus čelní vokno,jestli nejni vodlepený..nebo udělaná blbě výměna. A vodtoky lehce resp malym tlakem kompresorem. Dratem bych měl strach,že to někde propíchnu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: út září 07, 2021 9:15 pm Citovat
RAPIDmen
Přispěvovatel

hadička odtoku od strešneho, nebola vsunuta do gumovej prechodky nasadit to pod palubku chcelo vysekat štvrt palubnej alebo vyrezat okno ale nakoniec sa to dvoma prstami podarilo zvladnut po kopec nadavkach +som ten spoj proti vysunutiu mazol ešte mamut gloue lepidlom nech to nevysune...vyskušane pustena voda a už to čura von všetko necham to ešte rozobrate nech sa to ukaže v praxi ,pojadzi bez introša a uvdisa nech enni dvojita robota keby to nakoniec ešte bolo niečo tam Smile

BMW E36 318IS limo
BMW E34 520i limo
PříspěvekZaslal: út září 07, 2021 9:21 pm Citovat
RAPIDmen
Přispěvovatel

volvo pan napsal:
Volvo má bejt hranatý, s tutim di do piče Velmi ??astn? Zkus čelní vokno,jestli nejni vodlepený..nebo udělaná blbě výměna. A vodtoky lehce resp malym tlakem kompresorem. Dratem bych měl strach,že to někde propíchnu.

Tak požiadal ma o to jeden chlapik nikto sa mu na to necel chytit a jeden mu prečistil udajne tie odtoky ,čelne som pozeral ako prve to je ešte org, z Volvo logom ono tie odtoky od šibra su vyustene do plastovych mištičiek pod torpedom čo odteka bežne daždova voda spod torpeda..len bola tam vytiahnuta ta hadička pokladam to za vybavene ale zase 100% isty som neni dat to von a vyčkat poriadny lejak a ležat aute a ked nič bude okaj Velmi ??astn? haha

BMW E36 318IS limo
BMW E34 520i limo
PříspěvekZaslal: út září 07, 2021 9:42 pm Citovat
volvo pan
Přispěvovatel

¨no fotky vidim až ted,ale funkční odtok by tohle měl zvladnout,od teho tam je. Neb o přes ventilator,ale to nevim,jestli to je tady u toho možný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Volvo V60 D3 2011 zateka cez šiber
 Obsah fóra Dieselpower forum » Evropské vozy - ostatní