octa 2,0 tdi 103kw bkd prehriti oleje

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
sasake
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 30 led 2014, 12:38

octa 2,0 tdi 103kw bkd prehriti oleje

Příspěvek od sasake »

zdar po spatne udelanych rozvodech kdy mi mechos sku. steft napinaci kladky,ktera mi upadla ,tak jsem nechal vymenit motor, ktery byl holej tak se vse muselo predelat ,me blbne 1 start chyta jakoby na dva valce jak chytne,tak uz jsou starty ok,ale resim zavaznejsi problem ze o 5 min. jizdy ikdyz teplota je zhruba na pulce stupnice,tak mi pripada ze olej v motoru jakoby se pripaloval,po otevreni vicka expanzky zni po chvilce vyteklo asi litr chla.kapaliny,tak nevim zda neni kouslej termostat nebo praskla palica nebo uz nevim nechci to pridrit.dik
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Hele špatně udělaný rozvody,no,těžko říct, mě se to stejný tuhle stalo na Paštice 3C BKP, udělal jsem rozvody,kladka normálně šla utáhnout na moment,tak jsem to neřešil,auto dobře měsíc jezdilo,několikrát s tím otočil německo,pak mi volá že auto nastaruje a zdechne,ani mě nenapadlo že by to mohlo být v rozvodech,říkal jsem si asi podávačka,tandem...to bylo cajk,tak jsem zhodil dekl,kladka volná,vačky skočený asi o 3-4 zubynechápu že se to nepotkalo,tak jsem to přeříznul na M10 dal šteft z 8v a jezdí to jak drak
Než rovnou měnit motor se měl opravit ten stávající pokud jezdil dobře,starej motor z vrakáče je pořád jen starej motor z vrakáče... ;)
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Příspěvek od optimista »

Netecie ti olej niekde na vyfuk? Mam nieco podobne na svojom merc majstri pri vymene turba zlomili steft na vyfukovom potrubi a samozrejme vykaslali sa na to
ked jazdim po meste nic nie je citit ale ked idem po dialnici a zastavim mam smrad v kabine skus to poobzerat mozno ti len prepusta pruzna spojka
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
sasake
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 30 led 2014, 12:38

Příspěvek od sasake »

turbo je ok sam jsem ho menil
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“