Jeep grand Cherokee 3.1 netoči

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
MartinSumcari
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 07 zář 2021, 17:15
Bydliště: Dříteň

Jeep grand Cherokee 3.1 netoči

Příspěvek od MartinSumcari »

Zdravím pánové věděl by někdo poradit. Mám jeep grand Cherokee 3.1td.po zahřátí motoru nestartoval, startér ani netočil za studena startoval v pohodě. A teď už nestartuje ani za studena. Myslíte že je to startérem nebo nějaké čidlo. Bylo mi řečeno že to může dělat víc věcí. Teď mi to stojí před domem a nevím co s tím. Děkuji za rady. Martin
Jeep grand Cherokee 3.1td limited. Problém je že startoval za studena a když se ohřál motor tak pak už startér vůbec netočil a po vychladnutí nastartoval. Teď už ani studený motor nenastartuje. Mohl by být špatný startér nebo nějaké čidlo a jaké děkuji
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 556
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

šiel by som po štarteri presne takto stavkovalo mi ale fiat doblo studene na drc a po par km som ho nemohol vypnut lebo by som nenaštartoval ,robil to štarter daj na repas alebo skusk z druhej ruky :)..vždy rano studene na brnk a ked sa to zohrialo tak hluche (LOL)
BMW E36 316 limo
BMW E36 316 Coupe
BMW E36 316 Compact
BMW E36 318IS limo
BMW E34 520i limo
MartinSumcari
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 07 zář 2021, 17:15
Bydliště: Dříteň

Příspěvek od MartinSumcari »

Mám objednaný nový. Ale teď to nestartuje ani za studena. No možná odešel úplně startér. Díky vyzkouším a dám vědět
Jeep grand Cherokee 3.1td limited. Problém je že startoval za studena a když se ohřál motor tak pak už startér vůbec netočil a po vychladnutí nastartoval. Teď už ani studený motor nenastartuje. Mohl by být špatný startér nebo nějaké čidlo a jaké děkuji
MartinSumcari
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 07 zář 2021, 17:15
Bydliště: Dříteň

Re: Jeep grand Cherokee 3.1 netoči

Příspěvek od MartinSumcari »

Tak že startérem to není. Pořád to za tepla nestartuje. Nemůže to dělat nějaké relé. Bylo to na diagnostice a nic se neukázalo. Tak už nevim
Jeep grand Cherokee 3.1td limited. Problém je že startoval za studena a když se ohřál motor tak pak už startér vůbec netočil a po vychladnutí nastartoval. Teď už ani studený motor nenastartuje. Mohl by být špatný startér nebo nějaké čidlo a jaké děkuji
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Re: Jeep grand Cherokee 3.1 netoči

Příspěvek od jericho-3 »

Zkus to nakrátko, rovnou u starteru a budeš vědět, kdo je viník.
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Jeep grand Cherokee 3.1 netoči

Příspěvek od roman1648 »

Sice ne Jeep ale MB E Classe ( takže motory stejný v podstatě ) ale dělalo to nějaký relátko vzadu v kufru, oprava za 250 korun...nejhorší bylo na to přijít samozřejmě.. :roll:
volvo pan
Přispěvovatel
Příspěvky: 171
Registrován: 14 kvě 2021, 22:29
Bydliště: zapad

Re: Jeep grand Cherokee 3.1 netoči

Příspěvek od volvo pan »

to je ten 5ti valcovej ital VM předkomurka plus el.rotačka,pokud se nepletu. Děleny hlavy a ohv kolama rozvod ještě.Relatko to ale nevylučuje,jen s mercedesem nic společnyho nema. Psal sem,ještě do starýho vzhledu,ale to zmizlo,jestli to nebudou spiš naky ty čidla kolem automatu jako že když neni docvaklý P nebo N,tak to nestartuje. Muže to bejt v kulise ale možná i u převodovky..
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“