Bmw podvozek už si nevím rady VYŘEŠENO

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
karter
Aktivista
Příspěvky: 1462
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Bmw podvozek už si nevím rady VYŘEŠENO

Příspěvek od karter »

BMW x1 r.v.2017 už nevim po čem jít.Závada je když přejedu přes zvýšený přechod pro chodce a auto se vice nadnese a dopadne tak jse ozve rána kovový zvuk.Dalé když vytočim kola a jen lehce se rojedu tak se ozve rána jak kdyby něco prasklo přeskočilo,Klouby to nejsou ty by v rejdu při prudkém přidáni praskaly pořád.Zkontrolována celá náprava jak na stk tak na kanale rozebraná celá předni náprava a vše bez vůle.Co jsem měnil tak silentbloky ramen plus horní uložení.
od karter » 23 kvě 2022, 13:38
Tak nakonec špatný řízení takže druhý starší hřeben řízení a už nemláti a nelupe.Ještě to musím dát do BMW kvuli kodováni řizení
Jdi na kompletní příspěvek
Naposledy upravil(a) karter dne 23 kvě 2022, 13:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Re: Bmw podvozek už si nevím rady

Příspěvek od optimista »

Tlmice zdreveneli
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Bmw podvozek už si nevím rady

Příspěvek od Marek001 »

Nemáš niekde povolenú nápravnicu?
karter
Aktivista
Příspěvky: 1462
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Re: Bmw podvozek už si nevím rady

Příspěvek od karter »

Nápravnice bylo první po čem jsem šel nebo to mělo přesně projevy jak když má octavia povolenou náápravnici ale ta je utažená .Tlumiče myslím že stím nesouvysí tohle je rána velká na místě to jde očas vyvolat když se ruzně natočim a ojedu třeba půl metru a prskne v tom.Tlumiče jsem měl rozebraný dával jsem horní uložení
misocko
Přispěvovatel
Příspěvky: 440
Registrován: 21 črc 2012, 20:53
Bydliště: Hlohovec

Re: Bmw podvozek už si nevím rady

Příspěvek od misocko »

sice sa v tom vobec nevzynam, ale ako su tam ulozene pruziny? Nepraskaju (preskakuju pri stlacani) tie na nefunkčnych ložiskach?
alebo to "hormi ulozeni" su tie loziska?
karter
Aktivista
Příspěvky: 1462
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Re: Bmw podvozek už si nevím rady

Příspěvek od karter »

Horní uložení nové .Ono i když přejedu větší díru tak v tom prostě bouchne taková tupá rána .Když mám auto na heveru a je náprava vyvěšená tak když bouchám po právé tyči řízení tak je to přesně ten hnusný tupý zvuk co sliším takže to vypadá na hřeben řizení.Zkusil jsem ještě tu právou axiálku dát novou ale pořád to mláti když po ní rukou bouchám
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Re: Bmw podvozek už si nevím rady

Příspěvek od JozefC »

Daj dole manžetu z hrebeňa a vytoč kola na max. Potom ho prerušovane tlač s volantom do koncovej polohy a skontroluj, či nemá vôľu v púzdre hrebeňa .
karter
Aktivista
Příspěvky: 1462
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Re: Bmw podvozek už si nevím rady

Příspěvek od karter »

těd jsem si dal na hever tu samou X1 má naj,30tis a v tom řizení když po něm bouchám rukou tak jsou stejný zvuky.Takže v řízený to myslím nebude .Stojím vytočený rejd naplno dám rychlost bud jizda v před nebo couvnu a ozve se praknutí lupnutí jedno nebo dvě .Jedu po cestě najedu na zvýšený přechod auto se vznese dopadne a bum tupá ráná.Je mi divné že to v tom praskne při rozjeti bouchne při zhoupnutí :? :?
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Re: Bmw podvozek už si nevím rady

Příspěvek od ROMEK »

Blba otazka nemoze to robit ulozenie silentnloky na motore?
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
karter
Aktivista
Příspěvky: 1462
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Re: Bmw podvozek už si nevím rady

Příspěvek od karter »

ty jsou právě také dobré
karter
Aktivista
Příspěvky: 1462
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Re: Bmw podvozek už si nevím rady VYŘEŠENO

Příspěvek od karter »

Tak nakonec špatný řízení takže druhý starší hřeben řízení a už nemláti a nelupe.Ještě to musím dát do BMW kvuli kodováni řizení
Odpovědět

Zpět na „BMW“