Toledo 1m tdi 81 kw ahf

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
valekf
Přispěvovatel
Příspěvky: 415
Registrován: 26 úno 2014, 13:02

Toledo 1m tdi 81 kw ahf

Příspěvek od valekf »

Chlapy z niceho nic prestal jit rychlomer, s tim samozrejme i lita rucicka plovaku v nadrzi, nejde prumer spotreba, cuka to jako krava nez se to dostane nad 2000 ot, na kazdej kvalt, ke vsemu jeste obcas jde misto zpatecky jednicka, nejde napoprvy vyradit jakejkoliv kvalt, ale to je narazove.

Koupil jsem novy cidlo rychlosti na prevodovku, to nepomohlo, zkusil jsem manualne tocit koleckem co jde do prevodovky a to na vagu i na budickach ukazuje, takze verdikt? Nekdo nejaky zkusenosti? Prevodovka ko? Rozdelavat to nebudu, hodil bych do auta druhou, ale zajimalo by me co se tam stalo, prevodovky nedelam
valekf
Přispěvovatel
Příspěvky: 415
Registrován: 26 úno 2014, 13:02

Re: Toledo 1m tdi 81 kw ahf

Příspěvek od valekf »

Tak si odpovím sám, diferak KO
valekf
Přispěvovatel
Příspěvky: 415
Registrován: 26 úno 2014, 13:02

Re: Toledo 1m tdi 81 kw ahf

Příspěvek od valekf »

Ale k problemu je nutno dodat, ze prevodovka ma cca 1,5 mil km, rovnou jsem dal delsi prevodovku z ibizy, kone jsou, aspon to uz nehuci pri dalnicnich rychlostech (LOL) pri 2500 ot to jede 130 tacho/ 120 real, pri 3000 ot 165 tacho/152 real :baby: , jediny co je potreba prehodit je drzak prevodovky, a radici mechanismus - hlavne podlepit aby to nezacalo chcat (noteeth)
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“