vw passat b6 125kw CR -nestartuje

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
pitypaldy
Přispěvovatel
Příspěvky: 320
Registrován: 31 říj 2007, 20:02

vw passat b6 125kw CR -nestartuje

Příspěvek od pitypaldy »

Zdravim

mám tu passata chlapík nastartoval covl auto chcíplo a už nešlo nastartovat (ze svatby už neodjel auto mi tu zustalo)

když jsem to slyšel myslel jsem si ,žě je to dle zvuku potkané.... vyndal jsem vstřiky zkontroloval vačky endoskopem písty když jsem točil motorem všechny ventily se hýbaly , všechny válce foukaly (tlak jsem neměřil ) rozvody zkontroloval vše sedí ¨

dopravní čerpadlo jde jakmile se začne startovat, chybu nepíše žádnou a v hodnotách otáčky G28 beží napětí je,ale tlak na railu není 0 proč ....? nafta jde až k vysokotlaku ale z něho nic neleze

Čidlo na CR čerpadle maká ozkoušeno na baterce a cvaká pojistky jsem zkontroloval

Děkuji za rady
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: vw passat b6 125kw CR -nestartuje

Příspěvek od slovacek.milos »

pitypaldy píše: 02 črc 2022, 20:16 Zdravim
vyndal jsem vstřiky zkontroloval vačky endoskopem písty když jsem točil motorem všechny ventily se hýbaly , všechny válce foukaly


a si kokot ? JEBEŠ SE V MOTOU A NAKONEC ZJISTÍŠ tlak pliva O?

cr máš furt dokola na první otáčce ti zjistí synchronizaci vačka klika tlak de na skoro 2OO a řj dá pokyn ke startu to zjištuješ jako prvné, a když ten tlak na pc nemáš tak to nikdy nechytne, musí bát nula pak 2OO a třeba se stane máš tlak 3200 tak to taky řj nechápe, endoskop si strč do řiti na kontrolu polipu,

pitipaldy doufýám že jsem tě moc nenasral jedu na dovču :lol2:
pitypaldy
Přispěvovatel
Příspěvky: 320
Registrován: 31 říj 2007, 20:02

Re: vw passat b6 125kw CR -nestartuje

Příspěvek od pitypaldy »

no po pravdě jsem CR moc ještě nedělal a byl jsem si poměrně jistý dle zvuku při točení s motorem že je auto potkané a nebyl jsem sám kdo si to myslel proto byla ta kontrola

Nicméně mi naznačuješ že pokud není synchronizace tak ze to ecu stopne tlak paliva ...?

nejsem nadšený tou tvojí závěrečnou řečí ale taky si to z určitého úhlu pohledu zasloužím :)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: vw passat b6 125kw CR -nestartuje

Příspěvek od slovacek.milos »

pitypaldy píše: 03 črc 2022, 09:02 no po pravdě jsem CR moc ještě nedělal a byl jsem si poměrně jistý dle zvuku při točení s motorem že je auto potkané a nebyl jsem sám kdo si to myslel proto byla ta kontrola

Nicméně mi naznačuješ že pokud není synchronizace tak ze to ecu stopne tlak paliva ...?

nejsem nadšený tou tvojí závěrečnou řečí ale taky si to z určitého úhlu pohledu zasloužím :)
spravidla to tak je že ti vyleze tlak pliva na 50 atm řj zjistí synchronizace není a tlak hned padá na nulu, to je třeba když děláš diag tlakoměrfem, když si s diag tak to napíše i když? ted tu byla audi furt váha v prdeli tak měnili váhu a když jsem zkusilturbo dalo max 1.7 a mělo dát 2.3 a nouze ale nenahlásilo to závadu tlak turba nedosažen
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“