FIAT BRAVA palivový filtr

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
kaad
Aktivista
Příspěvky: 1148
Registrován: 14 říj 2007, 15:52
Odpovědi: 1
Bydliště: okres Přerov

FIAT BRAVA palivový filtr

Příspěvek od kaad »

Mám takový divný dotaz, ale může mi někdo prozradit kde najdu palivový filtr na Fiat Brava 1,6 16V r.v. 2000? Měl by být u palivové nádrže zabudovaný na potrubí. Ale buď ten borec jezdí bez filtru nebo jsem teda totálně slepý. Už jsem to prolezl skrz na skrz, ale filtr nikde. Bravu jsem už dělal několikrát, takže jsem z toho celkem v šoku. To palivové potrubí tam určitě origo není.
Fiat Ulysse 2,0JTD a AUDI A3 S-line 125kW
mareak
Přispěvovatel
Příspěvky: 204
Registrován: 19 srp 2011, 10:51

Re: FIAT BRAVA palivový filtr!!!

Příspěvek od mareak »

Kdysi jsem měl Bravo, stejnou motorizaci a filtr měl být na potrubí u nádrže, jak píšeš. Nebyl. A nebyl nikde. Bylo jen jemné sítko na čerpadle v nádrži. Filtr jsem objednával dle VIN, byl na rychlospojky. Auto už dávno nemám, ale filtr se mi válí stále doma :-). Možná to bude i tvůj případ.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: FIAT BRAVA palivový filtr!!!

Příspěvek od roman1648 »

Některý benziňáky prostě filtr nemají, nehledej v tom UFO ;)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Re: FIAT BRAVA palivový filtr!!!

Příspěvek od ROMEK »

jj sitko v nádrži
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Re: FIAT BRAVA palivový filtr

Příspěvek od jericho-3 »

Kdysi jsem to také hledal, já třeba u Brava filtr mám, ale např. Alfa romeo a Fiaty filtry prostě nemají. Patrně výrobci věří v kvalitu bezinu od pump. Moje prastaré Bravo má ještě přepad benzinu ze stříkačky na motoru, zatímco ty novější maji přepad rovnou za čerpadlem a k motoru dopředu vede jen přívod..Ale funguje to i když nemám rád tyhle novoty..
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Fiat“