Autoklempíř

Pro zákazníky, kteří hledají dobrý servis. Pište sem poptávku, někdo se Vám snad z Vašeo okolí ozve

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Hrib
Přispěvovatel
Příspěvky: 222
Registrován: 27 čer 2011, 14:43
Bydliště: Praha 10

Autoklempíř

Příspěvek od Hrib »

Sháním klempíře, na opravu Felicie Fun. Oprava nosníků pod korbou a pod bočnicí. Fotky zašlu na WhatssApp, sem je neumím vložit :D

Auto přivezu kamkoliv po ČR, jde mi o slušnou a kvalitní práci. Zároveň v rozumné cenové hladině :D
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Autoklempíř

Příspěvek od roman1648 »

Sehnal jsi na to někoho ? Ono se do těchto akcí asi už nikomu prostě nechce...
Já se před dovolenou nechal ukecat kámošem - Toledo 1M, už je chtěl zrušit,ale pak že jestli by to ještě jednu technickou zvládlo,pravej práh KO a levej spodek předního blatníku ( levej práh a pravej blatník už jsem dělal asi 2 roky zpět )
Tak jsem si zvednul bok auta,říznul práh v prvním ohybu,otevřel ho....z nosníku jen ořechový listí,práh dole držel jen tím gumovým nástřikem,říkám si no nic,už ses do toho pustil....tak jsem za to škubnul a byl jsem 15cm v podlaze,prostě shnilej papír...dobře hodinu jsem mudroval jestli se na to vysrat nebo ne,pak jsem teda zaříznul podlahu do zdravého,vytáhnul si plechy od nosníku k hraně prahu abych ho měl k čemu vařit,nabodoval práh,na zvedáku pak dovařil zespod, obrousil nakytoval,základ,hrbatec,barva,lak, nakonec pěkný
To samo spodky dveří,každej pupen do kterýho jsem hrábnul bruskou byla díra durch,taky vyříznout,vyvařit,kyt,hrbatec,barva,lak. Nejhorší na tom je že to stejně moc dlouho nevydrží,jak koroze propukne do takovýho stádia,proces nelze zvrátit (noteeth)
Hrib
Přispěvovatel
Příspěvky: 222
Registrován: 27 čer 2011, 14:43
Bydliště: Praha 10

Re: Autoklempíř

Příspěvek od Hrib »

Nikdo se neozval.

Dneska už to nikdo nechce dělat a ty co to chtějí dělat si řeknou 150 tisíc ... A to zase nechci dát já :D
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Re: Autoklempíř

Příspěvek od ROMEK »

možno najdu nekde fotky ze svojeho pracovneho partnera ten sem si musel takisto spravit sám nikdo mi to nechcel spravit a bylo to jak píšete na spodu nebylo o co varit musel sem to nalepit na karosarsky tmel.
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Autoklempíř

Příspěvek od roman1648 »

Teď dovezli Polo, uhnilej spodek blatníku a že chtějí technickou...říkám tak s tímto ani omylem a nějaký přelepování páskou a kamuflování už prostě dělat nebudu, novej blatník,nalakovat ať to nějak vypadá,vyměním a nazdar
Prostě to něco bude stát, co dneska nestojí balík že.. (noteeth)
kadett
Přispěvovatel
Příspěvky: 167
Registrován: 18 lis 2006, 16:45

Re: Autoklempíř

Příspěvek od kadett »

No upřímě,něco málo o tom vím a pro klempíru je jedno jestli dělá feldu nebo Maybacha,vono podlaha kufru a zadní podběhy budou stát myslím podobně :-) a práce je u každého auta stejná pokud to má vypadat.
150 je i celkem real cena,jestli je to celé kolečko - od rozborky po pasování pro lakýru...
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8914
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Re: Autoklempíř

Příspěvek od hansdob »

Oni říci někomu 100% cenu než zařízneš u takovýhle věcí skoro nejde ……

My jsme teď ( přes zimu) dělali mého pracovního citroena a …. Vypadalo to že stačí jen prahy tak od třičtvrtin a lišta dole vypadala dobře tak jsem myslel ohnem plech mrskne se tam a je to …… no no tuk tuk klep klep komplet ………
Přílohy
IMG_5471.jpeg
IMG_5471.jpeg (2.36 MiB) Zobrazeno 181 x
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Autoklempíř

Příspěvek od roman1648 »

Jo, to je v prdeli, kolikrát to drží v hromadě jen ten origo nástřik, strhneš to, klepneš do toho kladívkem a skončíš v půlce prahu... :roll: , ty léta tomu prostě nikdo neodpáře
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Re: Autoklempíř

Příspěvek od Tomas6 »

Jo no. Já to už tak maximálně sobě, nebo nějakému velice dobrému známému. Ale že by někdo přišel, hele vyvař mi to. To ani omylem.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Autoklempíř

Příspěvek od roman1648 »

Taky už mě to extra nebaví, klečet nebo válet se vedle auta,zasranej od řezání a broušení,dopálenej od COčka kde se dá, pak někomu řekneš 5tis za práci a díváš se na kyselý xichty, seru na to... (noteeth)
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14261
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Re: Autoklempíř

Příspěvek od Tomas.cz »

To chtěl 2 roky zpátky jeden na honem honem STK na Experta z roku 2006, tak jsem ho odmítnul kvůli prahům, přechodům do bočnice apod., strašný divení se že to nejde. Tak že to vylepí přes víkend montážní pěnou a vytmelí, no nevylepil nic, pak snad že sehnal někoho kdo to za 30 000kč vyvaří, ale ani na to nedošlo, tak Expert už dva roky stojí a čeká na další osud.
Ale když chtěl STK tak měl představu do druhého dne, ale sám něco zařídit to už tak snadné není :baby: :D
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Autoklempíř

Příspěvek od roman1648 »

Dovezou auto na technickou,obejdu to,poslechnu,projedu a buď se udělá tohle,tohle tohle, nebo si to zase odvez a zkus to jinde, já tam ze sebe vola dělat nebudu, nestojí to za to
Minulý týden dovezl FI na STK, že je to v pořádku všechno,jo,ručka šla zatáhnout do pravého úhlu,výfuk uhilej,brzdy kopaly,olej přejetej, z technické za 2500 to bylo za 8500 a jak byl spokojenej :D
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Re: Autoklempíř

Příspěvek od ROMEK »

Najhoršie je že ludia si myslia že necháš technikovy 20eur do kapse a prejdeš s totálnym vrakem. Tie doby sú dávno preč...
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Autoklempíř

Příspěvek od roman1648 »

On by to třeba i udělal ale proč bych to dělal??
Dobře když přijde dědula kterej má důchod 12tis je sám a auto potřebuje každej den k doktorovi tak jsem ochoten to nějak poflikovat, ale opět jen do určité míry, žádný děravý prahy a nahnilý brzdový trubky přehlížet nebudu
Nejhorší je to že s takovým krámem většinou přijede vychcan kterej chce "jen technickou" , skoupený má pozemky kolem celé dědiny,doma 4 nový traktory a hraje si na chudáka...
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14261
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Re: Autoklempíř

Příspěvek od Tomas.cz »

Jojo to znám, dům za 30mil. v dnešní ceně, Passat, Superb celá rodina, oháklej a první slova že nemá peníze :D (rofl)
Odpovědět

Zpět na „Poptávka - hledám servis/zaměstnance“