Rázový AKU šroubovák

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

MARKYS
Sběrač informací
Příspěvky: 37
Registrován: 09 říj 2021, 19:45
Bydliště: Čadca

Re: Rázový AKU šroubovák

Příspěvek od MARKYS »

K Milwaukee, sú to dobré stroje za velké prachy, ale keď to človek používa každý deň tak nemá zmysel na tom šetriť :D
Moji známi väčšinou kupujú Milwaukee z bazošu nové americké verzie, sú ešte aj lacnejšie :D zatiaľ čo som mal tú česť s tými americkými verziami robiť tak je to fajn, určite tam bude rozdiel ako je aj pri japonských Makitách :D Pred dvoma/troma mesiacmi bol celkom kontroverzný nový model tohto Milwaukee 1/2 rázového, kde dali inak poskladané prevody a vo veľkom sa sypali, až natoľko že to stiahli a vrátili sa k pôvodnemu zloženiu :D
Ale teraz celkovo, tie nové rázové su rok čo rok premakanejšie, silnejšie a menšie, čo som videl z testov tak tie nové DeWalt rázové sú dosť silné, Makita vydala stredný 1/2 rázový 700/1000Nm, ja ho mám a je o niečo menší jak aku vrtačka a fakt má silu :D Potom tá nová 40V rada priniesla 3/4" rázový, ktorý je silovo porovnateľný k Milwaukee 1" (LOL)

Doba ide dopredu, vzduch je dnes už zastaralý (LOL)
Octavia 1 Combi - AHF, 2001, 49x xxx km
Octavia Tudor - 1961, 42PS, 17 xxx km
Octavia 1 Combi - ASV, 2002, 34x xxx km
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Rázový AKU šroubovák

Příspěvek od roman1648 »

To jo no ale každá srákovina je dneska na baterky, já jsem jen zvědavej kdo ty baterky a hlavně jak, bude likvidovat 95% lidi je totiž takových enviromentalistů že to hážou do komunálu...od tam to jde rovnou cestou na skládku :doh2:
MARKYS
Sběrač informací
Příspěvky: 37
Registrován: 09 říj 2021, 19:45
Bydliště: Čadca

Re: Rázový AKU šroubovák

Příspěvek od MARKYS »

Ja by som na tie baterky tak nepozeral, nie je to také strašné :) V robote máme rôzny vercajch od viac značiek. Niektoré, napríklad Hikoki a Makitu máme už dlhé roky a stále fachajú :thumbsup: Tie staršie baterky ktoré už nevládzu pri silných strojoch dávame do rádia alebo svetiel ale využijú sa :D Ale máš pravdu, ľudia sa s tým neserú a hádžu to do komunálu keď už doslúžia, holt nie každému sa to chce správne likvidovať.
Octavia 1 Combi - AHF, 2001, 49x xxx km
Octavia Tudor - 1961, 42PS, 17 xxx km
Octavia 1 Combi - ASV, 2002, 34x xxx km
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“