Palivový čerpadlo octavia 3 1.8tsi

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32834
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Palivový čerpadlo octavia 3 1.8tsi

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše: 28 úno 2023, 12:16t špatnej kus ( což není dneska nic divného že ) :roll:
romane v tydnu menili zarovku nova svitila jak kdybynebyla kostra, navic byla volna, ta puvodni podle me ok jen musis natartovat, a ja resit jakoze megaproblem, dal jsem moji novou h 4 a ok fabia 2 jako nova najeto 21.000, garazovana, bez kuny, proste klasika problem treba hladat uz v novom dieli
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Re: Palivový čerpadlo octavia 3 1.8tsi

Příspěvek od jericho-3 »

Ono není dobře dojíždět na sucho, čerpadlo se nechladí a odejde. Pokud je už dokonce slyšet, chyba je u volantu.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32834
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Palivový čerpadlo octavia 3 1.8tsi

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše: 26 bře 2023, 17:27 Ono není dobře dojíždět na sucho, čerpadlo se nechladí a odejde. milos: jednou jsem blyl v dacii autorizaku tam technik rikal ze neni dobre jezdit mene jak pul nadrze, ze se cerpadlo nechladi, :roll: zrovna jsem mel feldu alym vykonem praskla hadice z cerpadla do deklu, hadici sem nesehnal koupil cele cerpadlo, to stare jsem kochl a pripojil na baterku, rano statecne vrcelo a chytl jsem ho do ruky, jednou v praze skoda autorizak jsem potkal naklonovaneho technika z dacia servisu, ten hlasil: kazde auto tahne do boku, protoze ma jednu poloosu delsi druhou kratsi :roll:
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Re: Palivový čerpadlo octavia 3 1.8tsi

Příspěvek od jericho-3 »

No já mám ARomeo dvoulitra a když jsem s ním kdysi denně jezdil, tak jsem zastavil a auto nešlo natočit. Tenhle motor se vstřikováním Bosch měl dvě čerpadla, jedno v nádrži, které benál nasálo a podalo to tomu hlavnímu pod vozem, bohužel to hlavní čerpadlo /motor měl najeto 200000Km /se zasekávalo, protože ta umělohmotná kolečka měla už vůli , tak když mi auto nechytlo, tak jsem lehnul pod vůz , přepoloval čerpadlo přendáním drátů , zastartnul a pak je dal zpátky a mohl jsem jet..No když miluješ, nic tě nezastaví ....Tehdy nešlo čerpadlo jen tak koupit a když ano, tak za řachu .. (LOL)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Palivový čerpadlo octavia 3 1.8tsi

Příspěvek od roman1648 »

To stejný má třeba i BMW E46, zhruba pod řidičem je čerpadlo takovej válec 20cm dlouhej, když to přestalo jet, stačilo bouchnout párkrát na ten krycí plast,auto chytlo a dalo se s ním dojet, řešil jsem to asi 3x
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32834
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Palivový čerpadlo octavia 3 1.8tsi

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše: 29 bře 2023, 07:44 To stejný má třeba i BMW E46, romane mel jsem tu yamahu 250 najeto 1000 km, stari 5 let i vic, dokud jela ok a jak si ji vypnul konec, chytla az druhy den, cerpalo snad 8000 kc :o podobne je u karla bazarek 250 kc, jebnul jsem ho do cocacola, nechal vrcet asi dva dny, povrch trochu orezl ale problem zmizel, coca cola (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Re: Palivový čerpadlo octavia 3 1.8tsi

Příspěvek od jericho-3 »

(LOL) Miloši jsi borec, poradiš si v jakékoliv situaci velmi netradičně.. (LOL)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32834
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Palivový čerpadlo octavia 3 1.8tsi

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho to byl z hury nápad a vyšlo to, byla u nás veterinářka a vykládala něco o tom že pes požral plasty a když se podává cocacola tak se plasty ze střev vypaří, tak jsem si to dal nějak do souvislostí, prostě nápad, udělal jsem to jednou v životě, možná ten plast v čerpadle nakynul starým benzínem čert ví, usazenina asi ne proháněl jsem čerpadlo i v acetonu a stejné, motorku si koupil učitel autoškoly, že jeho první měla snad 36 kW a muže mít jen 35 kW a jeden policajt motorkář mu na to přišel, ale pak přišlo další policejní tele a nic, tak nová motorka stála, nevyužitá, byla super jezdilo se na tom jak na kole, to bylo v dobách že když si nezvedl padlou motorku tak si nedostal papíry, a další kašpařiny na cvičišti, pak mu padlo pár žáků které musel vozit na ošetření a vyprdl se na to, :roll: mě stály papíry na autobus a vleky 25 korun na motorku jsem na perákovi objel dílny a hotovo (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Re: Palivový čerpadlo octavia 3 1.8tsi

Příspěvek od jericho-3 »

A nebylo to s tím zvedáním motorky v Japonsku, kde měli pořádné těžké buchary a ne jawky jako u nás?A japončíci jsou /byli/ mnohdy pěkná vyžlata. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32834
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Palivový čerpadlo octavia 3 1.8tsi

Příspěvek od slovacek.milos »

s tou motorkou mi to říkal ten učitel autoškoly i známý co mu doblbli řidičák, nebyl schopný to administrativně změnit tak musel prodělat tu opičárnu, včera tu byl kamoš papin no kdyby mu padl jeho triumph tak ho pomalu dva nezvednou jízdu s těžkou motorkou musíš mít promyšlenou, já letos obyč jawa 638, jedeš jak na kole v pohodě, žádné velkolepé srazy, spanilky, kůže, ani adrenalin mě už neláká,
trhac
Přispěvovatel
Příspěvky: 643
Registrován: 15 lis 2011, 20:43

Re: Palivový čerpadlo octavia 3 1.8tsi

Příspěvek od trhac »

Tak dneska jsem se dozvěděl že byla uznána reklamace což mě překvapilo po takové době.
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“