Passat B5,5 centrál

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
exiter
Přispěvovatel
Příspěvky: 576
Registrován: 25 lis 2008, 22:06

Passat B5,5 centrál

Příspěvek od exiter »

Chyba 00931 zamykaci jednotka PZ dveře
22-00 neverohodny signál
Dveře nejdou odemnout ani dalkou ani od sofera a ani zevnitr klikou, ani zevnitř kdyz 2x zamknu, abych odblokoval safe :-(
Mam rozebrany tapec zevnitř, v zamku cvaka, ale nejde, nehejbe. Zkoušel jsem poklepat, jestli se nechytne, ale nic.
Když pripojim novy zámek, tak zamyka odemyka, takze draty signaly ok.
Lze nejak dveře otevřít zevnitř? Pokud to nepujde, jak to rozkuchat?
Díky...
trhac
Přispěvovatel
Příspěvky: 644
Registrován: 15 lis 2011, 20:43

Re: Passat B5,5 centrál

Příspěvek od trhac »

Rozlamat zámek a on povolí
exiter
Přispěvovatel
Příspěvky: 576
Registrován: 25 lis 2008, 22:06

Re: Passat B5,5 centrál

Příspěvek od exiter »

Myslis rozmlatit to plastovy? a pak ta kovova cast zamku pujde otevrit?
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32834
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Passat B5,5 centrál

Příspěvek od slovacek.milos »

pišeš že máš druhý zámek, si tam nastuduj jak fachčí funkce safe a ten blokovací plast se dá háčkem posunout pak kličkou otevřeš, nový zámek přešrubuješ, pak ještě finta pokud se ti roztřepí vnitřní lanovod a zasekne v poloze otevřeno, zataženo, zámek se neodsejfuje!!!! musíš bovden přestříhnout, přeřezat a už to jede, to se mi stalo u superbu I u řidiče, a jelikož oprava trvala 4 dny než jsem měl čas a přišel na tuto fintu, kterou jsem nikdy neslyšel ani nikde nečetl, tak mi chtěl majitel rozhodit sandál, 10 ukrajinců mi srovnávalo barák se zemí a chtěl 1000 kč odškodnění, :roll: a křiku jak na rybí burze v šanghaji :) jak předvedl sílu perníku a trávy, ukázal co nacvičil v posilovně, sedl do auta a odjel, asi za pět let měl odvahu volat že má problém s autem, :roll: auta už neopravuji sbohem ;)
Naposledy upravil(a) slovacek.milos dne 31 bře 2023, 11:22, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Passat B5,5 centrál

Příspěvek od roman1648 »

Rozsekat zámek majzlem, někdy se otevře po pár ránách, někdy musí být destrukce celková :D
Bohužel, oficiální postup na to neexistuje :?
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14262
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Re: Passat B5,5 centrál

Příspěvek od Tomas.cz »

Odvrtal bych zvenku krytku se záslepkou, nakonec nějakým velkým vrtákem, aby tam byla co největší díra, pak navrtat zámek vedle páky co vede lanko na kliku, bude vidět mechanizmus a šroubovákem zapáčit v zámku směrem nahoru, tak jsem dělal Octavii 1 a nedávno ještě Boru, zámek povolil, dveře šly otevřít.
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14262
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Re: Passat B5,5 centrál

Příspěvek od Tomas.cz »

slovacek.milos píše: 31 bře 2023, 07:12...sedl do auta a odjel, asi za pět let měl odvahu volat že má problém s autem, :roll: auta už neopravuji sbohem ;)
Jo tohle mám taky rád když někdo vyjede jak cukrář z masny, ideálně ještě něco dluží za diagnostiku nebo půl roku parkování a po letech volá jak nejlepší kamarád co všechno budem dělat jak byl vždy spokojen.
p.s.
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 23 pro 2010, 09:38
Bydliště: Nová Role

Re: Passat B5,5 centrál

Příspěvek od p.s. »

Ja než bych začal lamat zámek tak bych u řidiče odlištoval práh vyhrnul koberec a prošel kabelaž co de od podběhu podel prahu
Uz sem parkrat zažil že schnili kable a centrál nešel
Stačilo to znova napojit a rozjelo se to
Škoda Octávie Combi 1.9 TDI 81KW
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32834
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Passat B5,5 centrál

Příspěvek od slovacek.milos »

p.s. píše: 31 bře 2023, 22:34 Ja než bych začal lamat zámek
si precti to zadani, kdyz nacvakne novy zamek tak normal maka, tam je spis mechanicky problem, neco jako kolo se nam polamalo mnohskody nadelalo udelalo bac :baby: nebo jak sem psal dyz packa na motorku kde je napojena vnitrni klicka, se nevrati do zakladni polhy, neodsejfuje
exiter
Přispěvovatel
Příspěvky: 576
Registrován: 25 lis 2008, 22:06

Re: Passat B5,5 centrál

Příspěvek od exiter »

Tak jsem ještě chvíli zkoušel přemluvit zámek ale nechtělo se mu. Tak montpaka vyrval jsem ten plast ze zamku a slo to hned otevrit. Dal jsem novek zámek a zas funkční...
Dikec..
trhac
Přispěvovatel
Příspěvky: 644
Registrován: 15 lis 2011, 20:43

Re: Passat B5,5 centrál

Příspěvek od trhac »

👍
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“