problem s klimou

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
vatak
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 23 led 2006, 14:42

problem s klimou

Příspěvek od vatak »

zdarec hoši........ mam problem s klimou , ked ju zapnem tak zacne kladka ktora je na kompresore vydavať divne zvuky, ako keby tam bolo nieco uvolnene, chcem sa spytať ci sa da ta kladka samotna vymenit, alebo nejak opravit alebo sa mam obhliadnut zrovna po druhom kompresore a popripade co by ma oprava tej kladky stala, ak je problem v nej, alebo ak nahodou mate skusenosť s takouto zavadou o co by asi tak mohlo ist, inak klima slape dobre chladi tak ako ma a este sa chcem spytat co by sa mohlo stať ak by sa mi to prdlo uplne za chodu motora, jedna sa o Accorda 2.0iTD r.97
vatak
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 23 led 2006, 14:42

Příspěvek od vatak »

no panove tak uz to mam opravene, zavada bola len nastastie ze bolo chytene lozisko a to mi aj v servise vymenili, ale neda mi aby som nehodil do placu jednu vec na ktoru moze ktokolvek z nas doplatit.... ked sa mi stala tato zavada tak pochopitlne boli moje prvy kroky priamo do HONDY a tam z fleku aby trocha poskumali nad problemom na mna hned vyvalili asi tolko ,ze toto opravit urcite nejde a treba tam vymenit hned cely kompresor a zrovna si mozem nachystať tak zo 30000sk za vymenu aj s pracou , lozisko ma stalo 2500sk, trocha rozdiel nie?? tak teraz neviem co si mam o nich mysliet lebo som cakal od HONDY trocha iny pristup tak ako sa zachovali ku mne, keby som si nezistil ako to v skutocnosti s opravou kompresorov je, tu na nete v roznych diskusiach o autach tak dnes som o 30t. lachsi alebo skorej by som povedal ze toto leto urcite by som stravil len s otvorenymi oknami
Uživatelský avatar
Tkevlar
Přispěvovatel
Příspěvky: 178
Registrován: 23 led 2006, 17:29
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tkevlar »

Tak to mas vsude. Vsichni to chteji mit co nejjednodussi. Tak rovnou reknou celej kompresor pac jen povoli par sroubu a daji tam novy kompresor. Jsou lini a nechaji si za to tolik platit. nemluvim o vsech jsou vyjimky a tem jsme vdecny ;)
AR 155 1.8TS
ex. Fiat Tipo 1.7D
Odpovědět

Zpět na „Asijské vozy“