nenechavejte zachnout olej na motoru pokud vam nekde kape

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
bobyd
Přispěvovatel
Příspěvky: 650
Registrován: 25 úno 2006, 18:20

nenechavejte zachnout olej na motoru pokud vam nekde kape

Příspěvek od bobyd »

byl jsem nechat umejt motor a jelikoz mi chvili chcalo cerpadlo mel jsem na vane a casti bloku takovou ztvrdlou hmotu chlapek co to myl po 15 mintutach myti kroutil nevericne hlavou a rikal ze to v zivote nevidel ze je to snad gumoasfalt tak jsem ho uklidnil ze je to jen zaschla a vypalena repka s prachem ale dolu to stejne neslo takze pokud chcete mi auto a motor pekne cisty bacha na to
Sharan 1.9 TDI 96 kw GOAL
OVCE 2.0 TDI 103 kw BKD
Uživatelský avatar
Radim205D
Přispěvovatel
Příspěvky: 974
Registrován: 19 kvě 2006, 06:36
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Radim205D »

No je to hnus, ja nechal nacakano pod vickem nadrze na blatniku a po zaschnuti to slo dolu jen hadrou namocenou v tech. benzinu a to jeste docela blbe.
E91 N52B30 :)
Csala
Přispěvovatel
Příspěvky: 741
Registrován: 24 led 2006, 08:13
Bydliště: Snina

Příspěvek od Csala »

Radim205D píše:No je to hnus, ja nechal nacakano pod vickem nadrze na blatniku a po zaschnuti to slo dolu jen hadrou namocenou v tech. benzinu a to jeste docela blbe.
Tak tak.
Ja mam podozrenie, ze mi to naleptalo aj lak na metalize :(
Opel Omega C 2.2DTI r.v.2001, Fiat Croma 1.9 TDid r.v. 1989 - ex
Uživatelský avatar
Radim205D
Přispěvovatel
Příspěvky: 974
Registrován: 19 kvě 2006, 06:36
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Radim205D »

Csala píše:
Radim205D píše:No je to hnus, ja nechal nacakano pod vickem nadrze na blatniku a po zaschnuti to slo dolu jen hadrou namocenou v tech. benzinu a to jeste docela blbe.
Tak tak.
Ja mam podozrenie, ze mi to naleptalo aj lak na metalize :(
Tak uz vim proc se tomu v chemii rika vyssi mastna kyselina (noteeth)
E91 N52B30 :)
Pavel
Přispěvovatel
Příspěvky: 524
Registrován: 13 črc 2006, 10:20

Příspěvek od Pavel »

Kdepak, dolů to jde jen starou dobrou naftou, ale jak to jednou ztvrdne tak už nic nepomůže. Moje vstřiky už jsou tam prakticky zalepený natrvalo :P (prosakovali hadičky)
Libor Hanzal
Přispěvovatel
Příspěvky: 548
Registrován: 24 led 2006, 14:00
Bydliště: Trhové Sviny u Č.B.

Příspěvek od Libor Hanzal »

Tak to já měl na blatníku taky milimetrovou vrstvu ,a to až od podzimu.Taky to nešlo ničím dolu,ale pak se jako nejlepší osvědčil syntetický líh.
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“